Wpis z mikrobloga

#programowanie #informatyka #sklepyinternetowe

Mikro i Makro Mirki, mam fhój problem. Konkretnie, bez #!$%@?:

-Potrzebuję "sklep internetowy" z prawdziwego zdarzenia
-Wyłuskam pinionszki
-Mam BARDZO złe doświadczenia z "informatykami"
-Celuję w rozwiązania proste i skuteczne
-Oferuję brak "JanuszaPassata" w kontaktach
-Możesz być kobietą lub pedałem, oczekuję tylko rzetelności
-Wymagania: pokaż sklep który zrobiłeś

Jakieś sugestie? Ktoś, coś? Serio pytam.
  • 27
@M4ks: Nie z poziomu "morele.pl". Dla niedużego sklepu stacjonarnego, funkcjonującego od lat stacjonarnie i na Allegro.
Z "prawdziwego zdarzenia" znaczy nowoczesnego, wymagającego minimum obsługi/wiedzy/zaangażowania dla sprzedawcy.
Tak jak skorzystać z gotowych pomysłów na projekt własnego logo?


@Bobby_Peru: logo to troche co innego. Sklep "klasycznie" ma mnostwo funkcjonalnosci ktore ktos juz gdzies danwo napisal i nie ma sensu ich pisac raz jeszcze - chyba, ze chcesz cos totalnie innego niz liste rzeczy, koszyk i obsluge platnosci
@M4ks: Nie rozumiemy się...Banalnie upraszczając: Mam Forda Transita, mam towar do zapakownia na tegoż Transita. Potrzebuję ometkować, zliczyć, zapakować ów towar na Transita, przewieźć go z punktu A do punktu Y. Jeśli po drodze Transit złapie kapcia, nie chciałbym się w trybie ratunkowym uczyć gołymi rękami zmieniać oponę w deszczu...
Dobra, bez sensu gadka.
@Bobby_Peru: Idąc w analogię z samochodami: potrzebujesz samochód, więc zamiast kupić, szukasz inżyniera, by ci zaprojektował. Bo hurr durr nie będę jeździć transitem, muszę mieć wszystko oryginalne.

Weź gotowca, znajdź ciecia za parę groszy, który to ogarnie i w dwa dni będzie działać – albo wynajmij sklep od jakieś firmy, co takie usługi prowadzi i miej wsparcie w pakiecie – a nie będziesz płacić 15k za miesiąc na arcydzieło jakiegoś wykopka.
@Bobby_Peru: jesli masz 40k to potrzebujesz analityka i tu go raczej nie znajdziesz. analityk wezmie 10k lekko a za reszte dobierze ekipe, ktorej nigdy na oczy nie zobaczysz. jesli trafisz na powaznych ludzi to w mies. bedziesz mial to, czego potrzebujesz. mowimy oczywiscie o samym programowaniu. ux, logo, seo - kazda z tych rzeczy to inna bajka i kolejne xxk. powodzenia.