Wpis z mikrobloga

#banggood rozszyfrowałem wysyłkę cebulowych dronów . A wiec tak jezeli zrobiłeś 1 zamowienie z jednym dronem dostajesz kupon( mozesz negocjować by wysłali ci drona zamiast kuponu) jezeli zrobiłeś 1 zamowienie ale z dwoma dronami dostajesz drona i kupon. Jezeli zrobiłeś dwa zamówienia i w kazdym po jednym dronie dostajesz jednego drona i kupon. Jezeli zrobiłeś 3 zamówienia i w kazdym co najmniej 2 drony to dostajesz 3 drony i kupon. Etc. Jezeli 4 zamówienia i w kazdym co najmniej 2 drony to dostajesz 4 drony i kupon. Na te chwile przestają wysyłać drony bo sie skończyły i czekają na restock. Tzn niby markuja jako wysłane ale nie maja na stanie.
  • 23
Ja na swoim przykładzie mowie. Zrobiłem 3 zamówienia po 2 sztuki. I mam wysłane te 3 zamówienia po 2 sztuki. Jednak support mi napisał ze w kazdym 1 sztuka bedzie. Czyli zamiast 6 beda 3 i kupon
Wiec prawdopodobnie jak ktos ma nawet wysłane zamowienie z 10 to tam bedzie 1 tak dedukuje. No ale w sumie okaże sie jak dojdą. Kazdy zapewnię sie pochwali łupem
@Jordandc: Ja zrobiłem 2 zamówienia po 1 sztuce. Wczoraj dostałem maila że wyślą 1 drona plus kupon i zwrot za drugiego. Dzisiaj po odpowiedzi dostałem maila gdzie informują mnie że wyślą 2 drony i żebym się nie martwił. Oni chyba sami nie mają pojęcia co teraz robić