Wpis z mikrobloga

Ziomeczki, o czym pisać do różowego, który mi się podoba ;f? Ostatnio pisałem do niej w niedzielę, ale rozmowa się słabo kleiła (w tym czasie widziałem ją parę razy w szkole xD nawet nie powiedziałem cześć, tylko się uśmiechałem do niej jak ją mijałem xD). Sądzę, że nie powinienem pisać jeszcze jej o uczuciach ;f Byłem z nią 2 razy na jednej imprezie, ale nie mieliśmy okazji pogadać.
Wiem, że to tylko zauroczenie, ale nie pisząc z nią 3 dni, czuję tak zajebiście wielką pustkę xD Szczerze mówiąc, zacząłem traktować ją jako zdobycz ;f Zdobycie jej względów- spowodowanie, że odpisze, że się zaśmieje, powoduje u mnie radość. Natomiast wszystko inne nie daje już mi jej tyle ;f
Myślicie, że jeżeli ona gra w tę samą grę, co ja ( #csgo ) to warto zaproponować jej wspólną sesję ;p? Obawiam się, że wykryłaby, że nie jestem zbyt ogarnięty i rozgadany, kiedy wbiłbym z nią na komunikator głosowy ;f
Ogólnie ta szmata ma też chyba messengera włączonego 24/7, ale nie zawsze z niego korzysta i szczerze mówiąc, to #!$%@? wie, kiedy to robi ;f Chciałbym do niej napisać, ale obawiam się, że sloro już tego nie robiłem 3 dni, a ona nie rzuciła mi nawet linijki, to jej mi na mnie po prostu nie zależy ;f
Poza tym, drogie #rozowepaski powiedźcie, w jaki sposób niebieskie (które w waszych oczach nie są totalnymi przegrywami) zagadują do was, kiedy chcą popisać ;f? Zarzucenie śmiesznego gifa z wykopu jest spoko, czy lepiej po prostu napisać "hej. c o tam?"
dzięki
prawie #zwiazki trochę #gorzkiezale
  • 25
@KrytykFilmowyZwariatWariowany: Jak ją widziałeś i nie powiedziałeś od razu cześć, nie zagadałeś, nie zaprosiłeś gdzieś to jesteś już przegrany i nie masz na co liczyć. Teraz pewnie ona pewnie uważa, że nie dajesz jej spokoju przez internet. A jak napiszesz coś o uczuciach to uzna Cię za chorego psychicznie, potencjalnego gwałciciela i gładko Cię spławi.
@KrytykFilmowyZwariatWariowany: @KrytykFilmowyZwariatWariowany: Nigdy nie trać czasu na pisanie przez internet, a tym bardziej nie zaczynaj od tego. Jak już macie trochę kontaktu realnego za sobą (i nie #!$%@? wspólne picie w gronie znajomych, czy jeden taniec na imprezie jeśli w ogóle nie zagadałeś) to możesz napisać maksymalnie 3 linijki, żeby się gdzieś ustawić.

Będziesz tracił czas na pisanie przez komunikatory, a to będzie dla niej rozrywką wątpliwej jakości pomiędzy miła