Wpis z mikrobloga

  • 145
Zarzuty wykopu wobec Adriana Zandberga:

- niepolskie nazwisko
- nosił koszulkę z Marksem
- jest rudy
- nie wiemy, kim on jest
- p------i głupoty, ale go nie słuchaliśmy

Korwinkom dupka się pali, że nie ma się tak naprawdę do czego przyczepić, więc stosują takie chwyty. Żenada.

#debata #zandberg #razem #korwin #shitwykopsays #neuropa #4konserwy #polityka
greyson - Zarzuty wykopu wobec Adriana Zandberga:

- niepolskie nazwisko
- nosił kosz...

źródło: comment_4p9eKGe2mw4NmX6P93DahEso1SznBoh0.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxmaxiu: Kaczorek? Na poprawienie IQ nie ma tabletek więc trochę mi ciebie szkoda. Moim krulem jest JKM.

Ty zatem głosujesz na PO? W dodatku wyjeżdżasz z kraju. To się nazywa "szczyt s-----------a".
  • Odpowiedz
@maxmaxiu: Mam 31 lat. Od 20 roku życia utrzymuje się sam. Z niejednego pieca chleb jadłem i widzę co się dzieje wokół mnie. Przestań więc używać oklepanych tekstów, które nie jak się mają do rzeczywistości. Dodaj jeszcze, że korwin chce zabrać prawa kobietom, a zaliczysz komplet. Mnie to już nie zdziwi.
  • Odpowiedz
@greyson: no no, musi sie palic w dupce, bo ktos ma czelnosc krytykowac neomarksiste. jebnij sie w leb i pospuszczaj nad artykulami mediow glownego nurtu, bo cale szczescie to komunistyczne p---------e powyzej 3 procent sie nie wychyli i to jedyna przyjemna rzecz, ktora sympatycy Rakłem moga zrobic
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@asenjo: Nie chodzi o sam fakt istnienia krytyki, ale o jej zastraszająco niski poziom. Nie widziałem jeszcze rzetelnej krytyki programu Razem, za to ciągle powtarzają się słabiutkie ataki ad personam.
  • Odpowiedz
@greyson: przeciez socjaldemokracja i neomarksizm krytykuja sie przez same swoje jestestwo. masz troche dziwne rozumowanie : na przyklad ja, oczywiscie nie uznajac tego za szczegolne dokonanie, mam za soba lekture wielu pozycji z dzialu filozofii, etyki obiektywistycznej, austriackiej szkoly ekonomii i najkrocej mowiac - liberalnych pozycji. czy zeby szkalowac za nowokomunistyczne brednie musze przed kazdym nieswiadomym czlowiekiem rozpościerać argumenty, zwlaszcza, gdy widze jego bledy w rozumowaniu i szansa na nawrocenie
  • Odpowiedz
@metalcorps: Doceniam twój życiorys a że jestem starszy od ciebie, to toku rozumowania i naiwności w nim zawartej, nadziwić się nie mogę. A szczyty s-----------a to sobie zachowaj dla siebie, na przyszłe miesiące.
  • Odpowiedz
@kanapeczka_z_kanapa:

badz bordowym wykopkiem, straznikiem piwnicy i adeptem stuleji z chinsko bajko na avatarze

p---------l sie do kogos za tresc wpisu samemu prezentujac jedynie swoja opinie w 10 slowach bez zadnego logicznego uzasadnienia


po prostu tlumacze gosciowi, zeby nie oczekiwal debaty nad programem razem, bo ile mozna. chyba jestes razemowcem, bo raz, ze nie rozumiesz slowa pisanego, a dwa, popelniasz blad logiczny nazywajac mnie ekspertem w jakiejs dziedzinie i oceniajac moje dokonanie
  • Odpowiedz
@maxmaxiu: Starszy i wyjeżdżasz? Pewnie dlatego nie możesz tego pojąc, bo masz za daleko do makuwy by zrozumieć, że doświadczenie i obycie jest w życiu ważne niż to, że przez 20 lat siedziałeś w fabryce i wkręcałeś śrubki. Pewnie nawet tego nie robiłeś, a należałeś do związków zawodowych, jak prawilny lewak.

Tyle lat twoi liderzy rządzili tym krajem, a ty z zadowolenia spieprzasz z kraju? Gdy pojawia się jedyna alternatywa,
  • Odpowiedz
@greyson: Zarzuty są niestety takie, że pan Zoidberg bardzo sprawnie co prawda argumentuje, jednak kiedy się przeczyta ich program to włos się na grzbiecie jeży i człowiek odruchowo się chwyta za własny portfel.

Poza tym jak ktoś 15x wspomina, że coś bezpłatnie wprowadzi to mnie śmiech pusty ogarnia jak takie hasełka słyszę bo za takie bezpłatnie zapłacę ja, Pan i Pani też zapłaci. A jak nie starczy to się dowali
  • Odpowiedz
@greyson: Jeśli zarabiając rocznie 600 000 zł zgodziłbyś się płacić 450 000 zł podatku dochodowego (a do tego VAT, akcyzy, inflacja) to dobowolnie sfinansuję Ci wycieczkę pod Staliningrad. Jak coś to pisz na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz