Wpis z mikrobloga

@Kampala:

UEFA – the Union of European Football Associations – is the governing body of European football. It is an association of associations, a representative democracy, and is the umbrella organisation for 54 national football associations across Europe. Its objectives are, among other things, to deal with all questions relating to European football, to promote football in a spirit of unity, solidarity, peace, understanding and fair play, without any
@Jewpacabraa: daruj sobie sobie ten mentorski ton. Znam lepsze źródła informacji niż wykłady Michalkiewicza i wikipedia.
Coś takiego jak neutralność światopoglądowa nie istnieje, jest to niemożliwe. Zawsze istnieje pewien zakres poglądów, które nie będą tolerowane w jakiejś organizacji. Co najwyżej istnieje neutralność w jakimś szczególnym zakresie poglądów na świat.
Co do przypadku, to UEFA wcale nie przypadkowo promuje tolerancję. To jest typowe dla całej prawie Europy. Zachodnia cywilizacja, jak przystało na
@Kampala:

Znam lepsze źródła informacji niż wykłady Michalkiewicza i wikipedia.

Michalkiewicz ma źródła z historii a ja zapodałem źródło z oficjalnego statutu UEFA :)

Coś takiego jak neutralność światopoglądowa nie istnieje, jest to niemożliwe.

Dziekuje ze sie ze mna zgadasz

UEFA wcale nie przypadkowo promuje tolerancję. To jest typowe dla całej prawie Europy.

a kto rządzi Europą ? Osoby, które propagują neutralność światopoglądową. Czy neo komuna. Neutralność Światopoglądowa ma na celu
@Jewpacabraa: wmawiasz sobie tę komunę rządzącą Europą, na pewno nie jest to dobre słowo w tym miejscu. Znam poglądy Michalkiewicza i z grubsza wiem o co ci chodzi. Sęk w tym, że się nie zgadzam. To, że dzisiaj w Europie większa część elit politycznych ma poglądy trochę-socjalistyczne (trochę, bo nie są to tacy sami socjaliści jak typowi marksiści, na przykład) nie znaczy, że są neo-komunistami. Rzeczywiście jest to jednak temat na