Wpis z mikrobloga

PEWNIW BYLO PIERDYLIARD RAZY, ALE :
Uważam, ze baby sa bardziej sklonne do zdrad. Wydaje mi sie, ze faceci sa jednak bardziej lojalni i uczciwi.
Nawet gdyby zrobic porownanie wpisów na mikro o zdradach to ewidentnie widać, ze zawsze to #rozowypasek ma bolca na boku.
Czemu czemu czemu?
#zwiazki #zdrada #niebieskiepaski
  • 33
  • Odpowiedz
  • 1
@Asterling: no ale coś siedzi w głowie, czego nikt nie powie. Boje sie trochę o przyszle pokolenia, bo kolorowo nie jest. Czy zachowa sie, niechże nazwę to ta REGUŁA czy nie
  • Odpowiedz
@maly_nka: >Nawet gdyby zrobic porownanie wpisów na mikro o zdradach to ewidentnie widać, ze zawsze to #rozowypasek ma bolca na boku.
Może dlatego, że większość tutaj to faceci? Zaglądnij na jakieś babskie forum to wyjdzie ci, że to faceci częściej zdradzają.
  • Odpowiedz
@maly_nka: no nie wiem czy statystyczny facet jest mądrzejszy od statystycznej kobiety, ale miło że tak uważasz. W każdym razie jestem do takiej opinii sceptycznie nastawiony.
Niestety w naszym pokoleniu kobiety bywają samcze, nierzadko przejmując złe cechy płci przeciwnej, a faceci z kolei nie mają jajec, ani honoru, a ich światopogląd oscyluje wokół stwierdzenia "kto co lubi". Taki mam obraz ogólny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ziolkowski: tak samo, jak zawsze od małego mama mi powtarzała, ze choćby nie wiem co, nigdy mam nie latac za chlopem, a ostatnio gadam z siostra, a ona juz twierdzi, ze w tych czasach to juz nieistotne kto za kim, bo tak jak mówisz, jakby taka zmiana rol
  • Odpowiedz
@maly_nka: słuchaj mamy, ale dam Ci radę, nie bądź zbyt nie przystępna. Nie jestem ani znawcą, ani nie mam doświadczenia, ale to takie moje spostrzeżenia. Faceci też zdradzają, a do tego bywają bardzo przewrotni i głupi.
  • Odpowiedz