Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie poznałam swoich sąsiadów odkąd się wprowadziłam [a to już prawie miesiąc], ale organizując parapetówkę z braku czasu i z wygody zamiast informować wszystkich dookoła, postanowiliśmy poprzyklejać kilka ogłoszeń. Jedno czy dwa zniknęły pierwszego dnia, na dwóch dostaliśmy wiadomości. W sumie bilans wyrównany ( ͡ ͜ʖ ͡)

#bielskobiala #zyciewwielkiejplycie
matra - Jeszcze nie poznałam swoich sąsiadów odkąd się wprowadziłam [a to już prawie ...

źródło: comment_XiNNzk8xZN7Fczgy9SlsOkVMKD42zoKg.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Dork: wczoraj jeden z sąsiadów nawet mi dzień dobry nie odpowiedział, może się obraził ( ͡° ʖ̯ ͡°) niemniej patrząc na jego wiek, nie sądzę, że załapałby z nami kontakt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dork: wpadnij, ale jest tak sucha, że można nią kogoś spałować ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NiedzielnyMirek: @cheslavv: no raczej. Po pierwsze nie mieliśmy innej, po drugie zlazło bez problemu, a po trzecie nie mamy tablic. Po czwarte nie wiesz ile było ogłoszeń i w ilu miejscach, więc co dupę spinasz? :P
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: Przyjrzyj się, jak to wygląda. Chciałbyś mieć takie ścierwo na własnych drzwiach? Jak ktoś coś robi we wspólnej przestrzeni, to wypadałoby zachować chociaż odrobinę estetyki. Nawet, jeśli jest to głupie ogłoszenie wiszące parę dni.
  • Odpowiedz