Wpis z mikrobloga

Miałem głosować na .Nowoczesną, ale dość tego. Takie zachowanie skreśliło u mnie Petru. Wybieram #korwin, partia liberalna bez... no dobra, lider też #!$%@?, proepidemicki, ale przynajmniej swój, znany, własny. W poniedziałek wszyscy dowiemy się, że Korwin w sejmie. Kto wtedy będzie w Unioparlamencie za niego?

Mam nadzieję, że PiS będzie mógł rządzić samodzielnie. To #!$%@? socjaliści i #!$%@? im w plecy, ale wolę stabilne rządy socjalistów niż 3 lata burdelu bez koalicji.
  • 16
@arek93298: Kopał policjantkę? Witał kogoś chlebem i solą? Jakby Petru mówił o piciu, to można by go uznać za chama i tyle, ale tak jest kłamcą i cynicznie, kilkakrotnie wołał o sytuacji, która była kampanią antywiplerową, gdzie służby i media kłamały i unikały odpowiedzialności, w dalszym ciągu to robią. Petru #!$%@?ł. Pokazał, że nie jest przeciw aktualnej władzy, skoro idzie ich linią.
@Paladin_Woodrugh: Dlatego wybierasz partię, której główne twarze łamią co rusz swoje obietnice (złożę mandat poselski, nie będę kandydował), ludzi, którzy przez całą kampanię jechali po Petru argumentami rodem z memów, że bankster, że frankowicz, że podnóżek Tuska, że drugie PO. To są wszystko argumenty dla plebsu na poziomie Pisu, PO, Kukiza, którzy też nimi żonglowali. Spoko, jak takie argumenty do Ciebie przemawiają, a nie konkretny pomysł na reformy Petru, no to
@Paladin_Woodrugh: poziom czego? na pewno nie programu, ale to mnie nie dziwi, w Polsce program nigdy nikogo nie obchodził, zawsze to się tylko wygląd liczył (córka Dudy >> córka Komorowskiego), Kwaśniewski taki na poziomie, a no a teraz Korwiny i ich program zawarty w memach. Do młodych i plebsu to jak najbardziej.

Kukiz wczoraj tak fajnie wypadł, wielkie propsy, pyskówki z "dziennikarzami", szkoda tylko, że na kluczowe zagadnienia odpowiadał nie wiemy,