Wpis z mikrobloga

@desygnat: Ja tam bym się raczej cieszył, ja zawsze włączam "odrzuć" zupełnie automatycznie i gdyby nie to że ustawiam sobie 4-5 budzików dziennie, tobym nigdy nie wstał
  • Odpowiedz
@desygnat: Mam tak samo. Jak pierwszy raz to zobaczyłam to w ogóle dłuższą chwilę mi zajęło żeby rozkminić o co chodzi i które kliknąć. To samo z powiadomieniami o urodzinach znajomych, wydarzeniach itp. Zawsze kliknę nie to co trzeba i zamiast na dobre wyłączyć to po jakimś czasie znowu przypomnienie wyskakuje :-/ Ale dobry pomysł z tymi kilkoma alarmami ustawionymi, na to nie wpadłam, dzięki :)
  • Odpowiedz
@krejto: XD a dali możliwość jak na androidzie ustawienia na stale 3g, albo 2g czy dalej tylko mozna ustawić maksymalna prędkość, bez wyboru konkretnej?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marmite: Inaczej nie wstane xD pierwsze dwa i tak przesypiam:p
@feketehajuno: Jak kupilem telefon z wp to przed snem cos oglądałem na necie. Sciszylem sobie jakiś filmik. Rano budzik oczywiście tez byl wyciszony xD teraz chociaż rozdzielili alarmy
  • Odpowiedz
@desygnat:

chociaż rozdzielili alarmy i multimedia


Nawet nie wiedziałam, że kiedykolwiek było inaczej. To akurat przydatne bo często oglądam coś na maksymalnej głośności i raczej dostałabym szału jakbym potem musiała za każdym razem głośność alarmów i dzwonków regulować.
  • Odpowiedz
@desygnat: ja na androidzie mam ustawione odkładanie alarmu również na fizyczne przyciski ustawiania głośności, nie muszę oczu otwierać tylko po omacku szukam telefonu i mam spokój 10 minut dłużej...
  • Odpowiedz
@feketehajuno: Pod 8.0 był jeden potencjometr od wszystkiego.. Strasznie było to wkurzające. Nie mniej alarmy zawsze były niezależne od tego. Nie można regulować głośności alarmów. Najpierw dzwoni cicho, potem głośniej, potem głośniej potem głośniej i potem na maks. Nawet jak wyciszysz telefon.
  • Odpowiedz