Wpis z mikrobloga

@zielonek1000: Bo to jest genialne tylko w Twoim umyśle, nie chce obrażać ale nie chcemy schodzić do granicy kłamstwa, My nie chcemy kłamać ani nikogo oszukiwać, jesteśmy szczerzy do bólu i racjonalni, taki pomysł nie ma nic wspólnego z racjonalizmem.

Ale dzięki że chcesz dla nas jak najlepiej.
@zielonek1000: @gipson_90: Ciężko być indoktrynowanym prawacką ideologią i nie być za Korwinem...
O te bojówki pytam poważnie - co z nich wyszło? Obejrzałem ostatnio film korwin the movie i jeśli jutro Korwin wystąpi w debacie to będzie to oznaczało, że wyżej ceni własną atencję aniżeli dobro partii - co w przełożeniu na możliwe mniej niż 5% może skutkować nowym rozłamem z Wiplerem na czele.
@gipson_90:
NIe dla Was tylko dla mnie i dla ojczyzny.
Głosowałem na JKM jak większość wykopków nie była jeszcze w fazie prenatalnej.
Zwracam też uwagę, że to nie jest kwestia kłamstwa czy prawdy, tylko całkiem uprawnionej spekulacji a taką JKM i wielu innych polityków uprawia cały czas. I słusznie.
btw
http://wpolityce.pl/polityka/260483-girzynski-koalicja-po-pis-mozliwa-jesli-platforma-bedzie-rzadzil-schetyna-w-sprawie-smolenska-zawsze-zachowywal-sie-przyzwoicie
@zielonek1000: @ECONOMISTE: Moim skromnym zdaniem jest ważne żeby otrzymać te 5-7%, z mojego punktu widzenia to nie te wybory są ważne tylko następne, oczywiście w przypadku jak dostaniemy się do sejmu.

Wszystko wyjdzie w praniu, decyzje "góry" KORWiNa to nie są jak się niektórym wydaje decyzje samego Korwina, ewentualnie za porozumieniem Wiplera, wszystkie działania są przedyskutowane ze specami marketingu, nie propagandy.
Jak widać słupki sondażowe wzrosły jak tylko zaczęły się
@gipson_90:

Moim skromnym zdaniem jest ważne żeby otrzymać te 5-7%, z mojego punktu widzenia to nie te wybory są ważne tylko następne,

Z Twojego tak, bo jak widze masz 90 w nicku ale ja mam 70tke.
Z mojego punku widzenia to ważne były wybory 26 lat temu i wszystkie kolejne.
@gipson_90:
No rocznik oczywiście.
:)
Jeszcze jedna kwestia. Problemem JKM i partii Korwin jest to, że jego potencjalny elektorat w największym stopniu olał ostatnie wybory. Około 84% młodych poszło na grila zamiast do urn.
JKM musi zamiast przekonywać starych - co się nie uda, powinien mobilizować młodych żeby w ogóle poszli głosować, najlepiej na niego. Gdyby tak się stało to partia JKMa czyli ówczesny KNP wygrałaby tamte wybory w cuglach pokonując
@zielonek1000: my nie czekamy, my dzialamy, niestety w tym momencie bardziej chodzi o reklame partii niz przekaz, Korwin wiele lat staral sie dostac dzialajac swoimi pogladami radykalnie i wiele z tego nie wyszlo w efekcie. Wiec program byl przedyskutowany wśród partii i między innymi wśród sympatyków na fb. Ja dzialam głównie rozmawiajac i rozklejajac nasze plakaty, 45 w dzisiejszym dniu.