Wpis z mikrobloga

Poznałem na czacie #rozowypasek , charakter kropka w kropkę podobny do mojego, lubimy te same rzeczy ba nawet wyglądamy podobnie, wśród milionów ludzi trafił się ktoś taki. Nie miało to być nic poważnego, ot znajomość jakich wiele na FB bo i tak mieszkamy daleko (parę setek km) od siebie. Aż coś się zmieniło... zaproponowała żebyśmy spróbowali stworzyć związek. W jednej chwili poczułem się zarazem jak #wygryw bo cudowna dziewczyna i pasujemy do siebie ale też jak #przegryw bo odległość (,) Cholera mirki ledwo 17 level here, gówno wiem o życiu i najpewniej jeszcze mniej o miłości a już życie rzuca mi takie wyzwanie...
#gorzkiezale #przemyslenia
L3gion - Poznałem na czacie #rozowypasek , charakter kropka w kropkę podobny do mojeg...

źródło: comment_uzbxcaw2MPk2tTAKkyl8p71VaXWtrB8g.jpg

Pobierz
  • 8
@L3gion: Ja swojego chłopaka poznałam, jak miał 16, a jestem od niego dwa lata młodsza. Tak samo jak u ciebie podobne charaktery, poglądy, gust, niektórzy brali nas nawet za rodzeństwo. Spędziliśmy ze sobą niecałe dwa tygodnie, potem musieliśmy wracać, on na Kujawy, ja na Podkarpacie. Nie widzieliśmy się 10 miesięcy, było cholernie ciężko, ale daliśmy radę. Powiem ci, że na początku średnio wierzyłam, że się uda i, nie ma co ukrywać,
@izycka: Dzięki za miłe słowa :) Ogólnie zauważyłem że związki na odległość stały się dość częste, mój najlepszy przyjaciel też w taki "wszedł". Miłość stety niestety nie zna granic
@L3gion: Cumplu wiem że ty lvl 17 nie wiem jaki ona? Ale zakładając że jesteście w podobnym wieku o ile to wypali do tego czasu to powinniście po studiach zacząc studiować w tym samym mieście a potem jak się ma potoczyć to się potoczy.

PS. Ale najpierw to spotkajcie się w realu i gwarantuje ci że to co pisanie/rozmowa przez tel/zdjęcia niekoniecznie musi pokryć się z fascynacją w realu

Powodzenia życzę