Wpis z mikrobloga

@Dranieq: @spokoj: Znalazłem coś takiego "nullo sam napisal ze jechal bez saa, a prawde zna tylko on i gosc co go prowadzil czyli Bartek Guran co nie zmienia faktu ze kawal dobrej roboty zrobil za co szacun"
Można prosić po Polsku co to saa?

"15 myśli od siebie i o sobie, mam 32lata i zmieniłem swoje życie" - pisze na swojej stronie Nullo rozpoczynając krótką opowieść o wyjątkowej przemianie.


1).
@muak47: 38 kg w 10 mieś, różnica to zapewne totalne max - totalne min więc 8 kg przypiszmy wodzie i innym zmiennym. 3kg na miesiąc to całkiem realne.
@rtone: No dobra, ale ten jego bembzun wygląda na potężny. Zamienił go w mięśnie czy wysikał? no cholera ponad meter w pasie tak na oko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawia mnie jego mocny spadek w dwa pierwsze miesiące
@muak47: spalił, swoją drogą to też chyba taki typ sylwetki, większość tłuszczu miał na brzuchu, masa okropnego tłuszczu trzewnego, stąd spektakularny efekt. Już w lutym wygląda zupełnie inaczej jak to spalił. Gościu sobie zrobił wielką przysługę swoją drogą.
@muak47: imo uzyskanie sylwetki na 3. zdjęciu ("widać żyły na brzuchu + zarys kaloryfera") po siedmiu miesiącach od sylwetki na 1. zdjęciu ("nie widać kto ciągnie") nie jest możliwe bez odpowiedniego wsparcia.
@rotero: ja mam wrażenie, że na zdjęciu 3 on w ogóle nie ma ani trochę więcej mięśni, jest tylko wycięty i spompowany. Gościu ma wolny zawód (czas), ma kasę, czemu miałby tyle się nie wyciąć w 7 miesięcy? Oczywiście do tego 100% albo nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rtone:

Tak, tak. Z czasem i kasą byś "zamienił swój bebzon z tłuszczu w mięśnie". W sumie to sam by się zamienił


Czemu nie? To co robić w wolnym czasie? siedzieć na dupie i TV oglądać. U mnie waga powoli od września spada sylwetka też robi się spoko.
Ale wybacz jak #!$%@? w dwóch robotach i remontujesz dom to nie masz czasu się nawet wysrać nie więc trenerzy,siłownia,diety odpadają .Jedyna chwila