Wpis z mikrobloga

@mroz3: Kotlet wygląda godnie, to jest tylko 200g? Jak mięso w ogóle? Wcześniej słyszałem słabe opinie o wartburgerze, a tutaj raczej zaprzeczenie.
@mroz3: @Iudex: Raz jedliśmy z Wartburgera z dowozem. Hm, po kilku razach w LTD (może dla Was nie, ale dla mnie są naprawdę pyszne) nie zrobił na nas dużego wrażenia, ot dobry burger. Ale jak widać tam często eksperymentują, więc to jest na plus, a nuż komuś podpasuje. :)
@kalectwo: 15zł to jak za darmo! Tu dostajesz wołowine mieloną bez budy i łańcucha
@JohnMarkII: ltd jest 6/10. Są poprawne i nic więcej. Spróbuj pasibusa i moaburgera.

@kalectwo: ?? przecież to dolny próg za hamburgera (nie mówie o hamburgerowopodobnym gównie z mcdonalda czy czymś podobnym)


@mroz3: Za 15zł ciężko wyrwać classica zjadliwego, a ja jednak lubię do mięska dostać dobrego chutneya albo ostatnio zajadam się moaburgerem w moaburgerze
@kmicolo: Hm... Moaburger - na fb i stronie int. jest tylko info o lokalizacji w Krakowie, znalazłem, że we Wro też jest, ale to jest to samo co Kraków?

Druga kwestia, pasibus.pl mi się nie ładuje - czy w jednej i drugiej burgerowni można zamawiać z dowozem?
@JohnMarkII: z pasibusa można zamówić przez hermes cafe, z moa nie można. Moa mieści się przy placu solnym. W sobotę byłem w krakowie i jadłem, imo bardzo podobne. Mięsko lepsze w krakowie (nie sypią tyle pieprzu), ale bułka była jakaś rozmoknięta. We wro bułka fajnie przygrilowana, ale mięso lekko zbyt pieprzne. Ale w tym z burakiem i ananasem nie czuć i jest PYSZNY.