Wpis z mikrobloga

Mam stary telefon znany jako samsung spica. Rootuje go sobie wedle (http://forum.android.com.pl/f131/aktualizacja-softu-przez-odin-oraz-root-lk-2-08-dla-spicy-8876/). Wgrywam ten soft, wgrywam roota. Żadnych błędów, cud miód i orzeszki. Ale nie pojawia się żadna apka w stylu "SuperSU" a jak próbuję wejść w recovery to pojawia mi się ten obrazek samdroida, ładuje się po czym wywala takim obrazkiem na którym jest znak /!\ i leżący telefonik... I have no idea what I'm doing
@dzemo: nie zrobiłeś roota. Jak podpinasz telefon w odinie to na pewno Ci go wykrywa? Dajesz plik od lk jako PDA? I wyłącz antywirusa jak to robisz, często lubią przeszkadzać w procesie
@GrabkaMan: Play, ale jest wgrane teraz to 2.1 by costam / Jak sprawdzić tego bootloadera?

@jestem_legenda: Jak nim robiłem to tak samo było z tym ze pojawiała się apka SuperSU ale dalej recovery nie działało

@fifithebest: Daję go jako pda, antywirusa nawet nie mam na tym kompie na którym to robię. Odin go wykrywa od razu.
@dzemo: a jak normalnie uruchomisz telefon i przytrzymasz czerwoną pojawia Ci się opcja reboot to recovery? bo jak nie to coś źle wgrałeś. jak chcesz to Ci ewentualnie mogę podesłać pliki do roota które mam na dysku i które na pewno działają w Spicy, bo właśnie wygrzebałem ją z szafy i wszystko hula elegancko.