Wpis z mikrobloga

Od kilku dni nic nie pisałem, bo w sumie nie było o czym. Główny temat mojego dokumentu jest na tyle ciekawy, że dogadałem się z kołem filmowym i będziemy nagrywać go lustrzankami. Muszę więc znaleźć coś innego, żeby nagrać słabym sprzętem, albo zrobi się dwa takie same dokumenty - jeden z pół-profesjonalnym sprzętem, a drugi telefonem.
W tę niedziele za to nagrywałem dronem Rajd Dolnośląski (rozwaliłem lekko quadrocoptera, kiedy wracałem do bazy zahaczyłem o gałąź, ale na szczęśćie tylko śmigła poszły do wymiany), po nim trochę ponagrywałem najniebezpieczniejsze rondo w Kłodzku - te na którym zginął kierowca tira (było na głównej z płomieniem niegdyś) i wyszło nawet ładniutkie ujęcie. Dostosowałem prędkość obrotu do jazdy jednego samochodu.

W komentarzu zdjęcie rozwalonego drona :s Nagranie z incydentu jeszcze się konwertuje (nie mam swojego komputera, a ten laptok nie ogarnia 4k)
#reeponagrywa #drony #dron #gfycat #gif
  • 21
W komentarzu zdjęcie rozwalonego drona


@Reeposter: ( ͡° ͜ʖ ͡°) panie to jest jeszcze super stan a nie rozwalony dron.

Co mają powiedzieć posiadacze 250tek jak z pełną prędkością przywalą w ścianę czy drzewo, połamane 2-3 carbonowe panele, wyrwane przewody z silników i LiPo.. to jest rozwalony dron :)

@konradpodgorski: nom, tylko mój był suchy. Latałem sobie ok, i założyłem nową baterię (4s, ale dron przystosowany do tego) i poszło z dymem - płytka z becem i filtrem LC. Na szczęście tylko ona (i rtoche rama, ale to nie przeszkadza)