Wpis z mikrobloga

Pierwszy numer Magazynu Arigato z 2008, czyli najlepsza okładka w historii prasy mangowej ;) Szkoda, że na słabym papieże (następne numery miały twardszą okładkę) ^^'

Jeszcze ten napis od 16 lat i informacja o hentai na okładce, aby kwiat młodzieży polskiej poczuł się, jakby czytał rzecz zakazaną ;)



#anime #magazynarigato #manga #arigato #animeart
80sLove - Pierwszy numer Magazynu Arigato z 2008, czyli najlepsza okładka w historii ...

źródło: comment_NF0R7wU6091UQjgiQtA1U16AvVfP8jX6.jpg

Pobierz
  • 27
@80sLove:
- papieże
- PAPIEŻE
- ŻE
chyba powinno być papierze...

Te wszystkie nowomodne gazetki sa kij warte. Mam kilka egzemplarzów, głównie darmowych z jakiś nagród i uważam ze Otaku, Kyaa czy Arigato sa po prostu kiepskie. Kawaii też idealne nie było, ale jakoś lepiej mi się to zawsze czytało - miało zdecydowanie lepsze teksty okołojapońskie i fandomowe.
@80sLove:

czyli najlepsza okładka w historii prasy mangowej ;) Szkoda, że na słabym papieże (następne numery miały twardszą okładkę) ^^'

bicz pls, przecież to jakieś nowe i kijowe pismo, a poza tym było wiele lepszych okładek - to była prawilna kontynuacja Kawaii (ta sama redakcja). A jeszcze Kawaii nie wyciągam nawet, za dużo tego... ;p Świetny papier kredowy, a w jednym numerze nawet koreańska manga
http://imgur.com/a/dLZIJ
nihon - @80sLove:
czyli najlepsza okładka w historii prasy mangowej ;) Szkoda, że na ...

źródło: comment_MkoQT8GVp8NXUEdzznPHd7HOfmb2FlIF.jpg

Pobierz
@Votlipak:

Niestety po jego dejściu z redakcji, Kawaii stoczylo się do poziomu kolorowych pisemek dla nastolatek

bo to nie było Kawaii, tylko taką nazwę miało, został tam tylko jeden kolo ze starej redakcji, śmieszne było jak Mangazyn i te nowe Kawaii obchodziły tak samo któreśtam urodziny
@nihon: niestety Mangazyn kupiłem tylko pierwszy numer, później był problem z dostępnościa i kolejnych nie kupiłem więc dużo na temat Mangazynu niestety nie wiem. Szkoda, ze obecnie nie ma dobrych magazynów dla mangozjebow, te nowe mają chyba głównie target dla 13-15 latków. W ogole do mnie nie trafiają.