Wpis z mikrobloga

Która osoba startująca z Łódzkich list chce zrobić coś konkretnego dla Łodzi? Jest może ktoś taki? Tak jadąc tramwajem i oglądając plakaty to w sumie albo stare świnie próbujące wrócić do koryta albo jakieś totalne noname.
#lodz
  • 10
  • Odpowiedz
@Leniwy_Superman: Nie no to to jest pewne. Ale czasem ktoś normalny się trafi. W Łodzi z rady to np. Niziołek jest imo całkiem spoko nie licząc tego, że jest z PO. Ale dla Łodzi robi dużo w radzie miasta i to się w sumie liczy.
  • Odpowiedz
@epll: Wiem, ze wielu sie to nie podoba, ale fakty sa takie, ze PO jednak powinna zmieść osoby typu Glinski. Lewica u nas cicho siedzi, bo jej dobrze z PHZ. Reszta nie bedzie mieć znaczenia. Petru ok, ale nie zagłosuje, po tym, ze niby jako pierwszy wspomniał, o braku pomocy dla wlokniarek po transformacji (ja zawsze grzmie o tym temacie!), bo teraz to można mowić tylko w formie histori, podkreślać, pamietać,
  • Odpowiedz
@Xizor: patrząc po moim okręgu to mam wybór między pięcioma osobami bo tylko oni wypełnili... smutne. No i żaden z KORWiN z nie wypełnił, a tacy aktywni w internecie są.
  • Odpowiedz