Wpis z mikrobloga

Skończyłem #korwinthemovie i pare moich refleksji
1. Agent Tomasz jest megazdolnym gościem. Sledze jego poczynania od dosyć dawna, ale na ten film warto było czekać tak długo. Świetne zdjęcia, bardzo dobra postprodukcja.
2. Młody Ziemkiewcz i Warzecha #!$%@? system ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Film bardzo obiektywny- nie jest laurką i wręcz mam wrażenie, że jest bardzo dobrą krytyką z pozycji wolnościowca.
4. Korwin to piękny umysł, takie randowski- liczy się prawda i tylko prawda i za tą prawdę jest gotów umrzeć.
5. Jak zależy wam na dobrym wyniku KORWIN udostępniajcie ten filmik- myślę że sceptycy mogą się przekonać, przemyśleć parę spraw i otworzyć chociaż trochę oczy.
#korwin #4konserwy
  • 8
Korwin to piękny umysł, takie randowski- liczy się prawda i tylko prawda i za tą prawdę jest gotów umrzeć.


@ImInLoveWithTheCoco: Jeszcze bliższym przykładem niż książki Ayn Rand jest Martin Eden, z którym sam Korwin się utożsamia. Myślę, że kto czytał tą książkę wie dlaczego JKM jest tak niesamowicie konsekwentny i bezkompromisowy. Wie jaką to wartość dla Niego samego stanowi. Prawda i dążenie niej prawdy ponad wszystko. Jego światopogląd to ogromna i