Wpis z mikrobloga

@MrFruu: Ja tam sie jednego nauczylem po wielu weselach i to zrobilem na swoim, nie wchodzic za bardzo w parade zespolowi. Wiedzielismy, ze zespol jest dobry, wiec tylko dalismy nasze sugestie, ale nie ustawialismy im playlisty itp. Znam pary co tak robily, konczylo sie to zawsze kiepsko.
  • Odpowiedz
@miki4ever: To racja, ale jeśli ktoś mówi że ma być mało disco-polo, to zespół powinien się posłuchać. Ja za to za gówniaka byłem na weselu, gdzie dużo było osób młodych (nie ja) i chcieli jakąś muzykę do tańczenia. Niestety - zespół to jacyś niespełnieni muzycy, i grali typową biesiadę. Nikt nie znał słów, nie wiadomo jak tańczyć i do tego większość powolnych piosenek.

Przy podpisywaniu umowy jakby sprecyzowali muzykę (bez biesiady)
  • Odpowiedz
To racja, ale jeśli ktoś mówi że ma być mało disco-polo, to zespół powinien się posłuchać.


@MrFruu: Dokladnie, dlatego bralismy sprawdzony zespol. Znajomi raz wzieli w ciemno i skonczylo sie awantura tuz po oczepinach i szybkiej zmianie zespolu(a raczej zespolu na DJa):)
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: ja mam tylko takie pytanie, moze głupie moze mądre, nie wiem. Na weselach, na ktorych byłam były zawsze oczepiny w okrojonej wersji wiec nie wiem.

Czy w te zabawę sie gra z partnerem, z którym sie przyszło, czy ci go jakaś inna zabawą wybierają sposód dostępnych kawalerów?
  • Odpowiedz
@Namarin:

Prycham jak pomyślę że ludzie za tę żenadę płacą taką kasę :D


Płacą kasę i się dobrze bawią a ty prychaj w piwnicy dalej xD

Jedyne co było #!$%@? na tym filmie to ten pożal się boże wodzirej. Wygląda jakby to robił za karę. I to jego spiżdżone nastawienie po częsci udzielało się gościom. Zabawa poprowadzona w odpowiedni sposób potrafi wszystkich wprawić w dobry nastrój a o to na weselu
  • Odpowiedz
@Asterling: zauważyłam :)
ale jak jest rzucanie welonem i krawatem to tańczą ci dwoje, którzy złapali ze sobą. A z reszta jak to zabawa dla panien to jak jakas nie znalazła kogoś towarzyszącego to z kim sie bawi?
  • Odpowiedz
@Asterling: Aha. Na szczęście nie wszyscy mają takie podejście do tematu i koło #!$%@? lata im zdanie tych, którzy siedzą w kącie i zamulają, bo jak to później spojrzeć gościom w oczy.
  • Odpowiedz