Wpis z mikrobloga

@bezczell: Jejku, skąd Ty się urwałeś? Film owszem może być przez niektórych uważany za niezły, ale mówienie o nadfimie, jak wskazuje kolega wyżej, to chyba nadinterpretacja. I "bajka" to raczej metaforyczne określenie, skądinąd słuszne.
@magnes125: Wyrażam swoją opinie, zdanie dlatego mianuję ten film "nadfilmem"
A co do bajki to Bajka – krótki utwór literacki zawierający morał (pouczenie), często jest wierszowany, czasem żartobliwy. Morał może znajdować się na początku lub na końcu utworu albo wynikać z jego treści. Istotną cechą bajki jest alegoryczność. Bohaterami bajek mogą być ludzie, a także zwierzęta, przedmioty i zjawiska, które uosabiają typy ludzkie, cechy charakteru lub przeciwstawne poglądy i stanowiska

Więc
@bezczell: No nie wierzę, coś o płci wspomniałeś bo uważasz, że ma to jakikolwiek związek z tym co napisałam?
No, ale zupełnie zbędne jest rzucanie definicjami skoro zarówno ja, jak i @Yoker napisaliśmy Ci, że to zarówno można traktować jako synonim jak i metaforę.
@magnes125: O #!$%@? XDD. Gdzie nawiązałem do płci? Tyczyło się to tylko ciebie, nie ma w wyrazie "nielogicznyrózowypasku" liczby mnogiej. Więc nie jest to nawiązanie do płci tylko do ciebie samej. Zamiast rózowypasku mogłem wstawić nie logiczna Mariola xDDDD. Także ten tego teraz sama na siebie wylałaś kubeł zimnej wody i mogę to teraz "otagować" jako #logikarozowychpaskow . Idź już lepiej spać bo widocznie twój mózg wyczerpał zapas energii na dzisiejszy
@bezczell: Nie wiem czy Ty wiesz jak bardzo bełkoczesz. W którym miejscu zabrakło logiki? Może w tym którym nie zrozumiałeś pojęć takich jak synonim i metafora? Czasem zapominam, że to wykop i trzeba zabłysnąć, ale Ty nie za bardzo masz czym. Iksde i pieprzeniem nowomową wykopową?
@magnes125: przedewszystkim uspokoj swoją macice bo mnie zaraz pogryzie. Widocznie ktoś tutaj nie zaliczył z języka polskiego czytania ze zrozumieniem bo w końcu jest do tego potrzebny narząd zwany mózgiem.
@bezczell:

Widocznie ktoś tutaj nie zaliczył z języka polskiego czytania ze zrozumieniem bo w końcu jest do tego potrzebny narząd zwany mózgiem.

I dlatego nadal nie możesz zrozumieć czemu ktoś użył słowa "bajka" jako metafory.

Mnie jest daleko do jakichkolwiek emocji. Natomiast Ty z wyzwiskami sam się orasz bo widać, że Ci żyła pulsuje bo ktoś w internecie nie ma racji. I do tego ma macicę!