Wpis z mikrobloga

@mr_mijagi: Musisz poprosić o authinfo u obecnego dostawcy, następnie wypełnić (!) papierowy (!) formularz (!!!!) przeniesienia domeny i wysłać skan (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) papierowego dokumentu (!!!!!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) !!!!!!!!!!). Tak, w 2015 roku.
@raven66: No ponoć nie, bo NASK z nazwa.pl podpisali jakies porozumienie "o współpracy w zakresie obsługi administracyjnej i technicznej rejestracji i utrzymywania nazw domen". Jakas pani blondynka mi to tlumaczyla, ze nie trzeba juz tak jak opisałeś, tylko wystarczy formularz wypelnic na stronie i przeslac zgode na obsluge przez nazwa.pl do NASKU mailem
@raven66:

W celu przeniesienia domeny należy dostarczyć do NASK dokument "Zgoda na wyłączne wykonywanie czynności obsługi nazwy domeny". Można go przesłać w formie skanu na adres e-mail transfer@dns.pl lub faksem pod numer +48 22 380 83 01. Należy to zrobić w ciągu 1 dnia roboczego od daty zgłoszenia przeniesienia domeny. Dokument znajduje się w Panelu Klienta szczegółach przenoszonej domeny (w sekcji "Twoje usługi" -> "Domeny").

Dodatkowo, w przypadku występowania w imieniu
@nazwa_pl: Dzięki :D teraz to już wiem bo przeniosłem :D Dajcie premie pani Kasi Klatce, bo dopiero ona się moją sprawą zajęła na poważnie. Od poprzednich konsultantów słyszałem takie historie, ze mi sie odechciewalo to robic. Np ze jakies faktury będą za przeniesienie i to potrwa do miesiąca. Także dzięki i pozdrawiam.