Wpis z mikrobloga

Moja rodzina zdaje sobie sprawę że jestem realistą (według was rasista, nacjonalista ,faszystą i tak dalej) a co jest takiego złego kochać swój kraj, kochać swoich rodaków ( mieć wywalone na inne nacje) nawet moi znajomi nie mają z tym żadnego problemu., dlaczego w tv, internecie i innych mediach jestem stygmatyzowany. Za to że jestem Polakiem i kocham kraj? Za to że nie lubię #neuropa i innych zboczeń? Nie jestem jakimś sebixem z osiedla albo macho z dzielni. Jestem zwykłym 30+ obywatelem Polski który ma swoje poglądy. I za to mam #!$%@? siedzieć? Ponieważ napiszę w necie że nie lubię tego albo tamtego... Hipokryzja (tez @wykop) pełną parą. #pytanie #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 38
  • Odpowiedz
@maciejkack: taki że rasy występują wśród wszystkich stworzeń na Ziemi, to jest fakt, nie wiem czemu z ludźmi miałoby być inaczej (oczywiście twierdzenie że któraś rasa jest, wyższa jest głupotą i skrajnym debilizmem, ale to nie oznacza że ras nie ma)
  • Odpowiedz
@TheSjz3: nie twierdzę, że nie ma, bo nie czytałem nic merytorycznego na ten temat. Tylko sam fakt, że coś występuje u zwierząt, nie determinuje występowania tego u ludzi.
  • Odpowiedz
  • 51
@cool_de_luxe: Ale napisz wyraźnie, że kochasz tylko takich rodaków, którzy wpisują się we wzorzec, który masz w głowie. Bo najpierw glosisz miłość do Polakow, a potem (kaleczac przy okazji własny jezyk) sugerujesz jednemu z nich wyjazd do innego kraju. Nie mówiąc nawet o wykluczaniu obserwatorow jednego z tagów (xD) czy ze względu na orientację. Logika leży i kwiczy.
  • Odpowiedz
@cool_de_luxe: klasyczne urojenia prawaka, "hurr durr, kocham ojczyzne, żydorcza mnie nienawidzi, michnik by mnie zamknął do więzienia, czemu oni niszczą polskość
p.s. byłbym zapomniał, czarnuchów to nienawidzę, a pedałów bym wystrzelał"
  • Odpowiedz
@BeDoEl: linki do rzetelnych badań naukowych proszę.

Tylko potem nie płacz, że lewaccy naukowcy ukrywają prawdę jeśli się okaże, że badania były nierzetelne albo, że można ich wyniki inaczej interpretować. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: oznaczone jest jako "no data" - owszem, mają generalnie ciemniejszą karnację od przeciętnej polskiej, ale też występują w pewnym spektrum. Eskimosi są z całego północnego koła podbiegunowego - można spodziewać się różnic między Grenlandią, Kanadą, Alaską, Syberią i Skandynawią.
Mapa jest pewnym przybliżeniem - zdaję sobie sprawę z tego, że są dokładniejsze i bardziej kompletne. Sednem argumentu jest to, że podział na rasy nie jest zerojedynkowy (albo właściwie: x-stanowy,
  • Odpowiedz