Wpis z mikrobloga

Jednorazowy większy wydatek i spokój z zakupami przez parę sezonów.


@thePiter: trudno mówić o spokoju przez parę sezonów jak się jeden ciuch / but katuje od poniedziałku do piątku, koszula prana 2 razy w tygodniu nie wytrzyma "parę sezonów"
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: No to więcej koszul i druga para brązowych butów pod brązowy pasek. A porządna koszula prana nawet co 2 dni w niskiej temperaturze wcale tak szybko się nie zniszczy - wiem bo mam jedną koszulę Vistuli z bawełny egipskiej, kosztowała 170zł i noszę ją bardzo często od ponad roku. Nadal wygląda dobrze.
  • Odpowiedz
@thePiter: Podobają mi się takie zestawy, choć tutaj może trochę za mało kontrastów. Jedynie buty z tego zdjęcia uważam za okropne. I oczywiście chodzenie ciągle w jednej parze to zło.
  • Odpowiedz
@fre4k: No i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) przykro mi ale w przypadku odzieży cena wskazuje na jakość, koszula za 30zł będzie z tandetnej bawełny która skurczy się i zmechaci po pierwszym praniu.
  • Odpowiedz
@Profesjonalne_spodnie_z_kapturem: Skóra ( IMO najlepszy materiał na buty) podczas noszenia butów nasiąka od potu. Po całodniowym noszeniu musi wyschnąć żeby zachowała kształt, kolor i inne własności. Mądrzejsi ode mnie twierdzą, że ten odpoczynek powinien trwać minimum 1 dzień. Najlepiej trzymać buty na prawidłach.
  • Odpowiedz