Wpis z mikrobloga

Kiedyś wspominałem o sąsiadce studentce która wprowadziła się na parter. Spokojna, cicha i sympatycznie wyglądajaca. Sama mówiła cześć, nawet z odległości. Przez wakacje jej nie było i myślałem, że już jej nigdy nie zobaczę. Dziś ide z psem i nagle ktoś woła do mnie, patrze a to ona xD Oczywiście kontynuuję tradycję i nie zapytam się o imię itp bo się boje xD

#stulejacontent #przegryw #tfwnogf
  • 36
@empeash: @Mendelejew: Co, mam podejść i z partyzanta jak sie nazywasz ? xD Od paru miesięcy czy to na klatce czy jak wraca z uczelni i widzę ja na osiedlu mówi cześć i sie uśmiecha ładnie. Nawet z odległości. xD Poza tym ona za ładna dla mnie, więc nie mam odwagi :D
@b4rnab4: Tak wlasnie masz podejsc i powiedziec, czesc tyle juz sobie mowi czesc z daleka a wciaz nie wiem jak masz na imie. Wystawiasz reke i mowisz ja jestem xxxx. I wiesz co, taka z Ciebie usmiechnieta osoba, ze bardzo sie ucieszylem jak wrocilas. Zawsze dzien poprawiasz jak Cie widze. Trzymaj sie do jutra.
@b4rnab4: I nie mysl jak #!$%@? mazgaj czy za ladna czy nie bo nie musisz sobie zycia ukladac. Mysl jako o milej dziewczynie z dolu co sobie zawsze mozesz pogadac. Moze to twoj trening do wyjscia z piwnicy? Badz grzeczny, usmiechniety i uprzejmy a samo poleci.
@b4rnab4: Uwierz, ze kwestia uwierzenia w siebie w jakis sposob i nie nakrecania sie, ze cos ma byc. I #!$%@? z glowy kategorii czy za ladna czy za brzydka. Nie dziel kobitek wedle wykopowych madrosci i relacji z nimi tez. Zacznij od malych krokow zeby tylko sie poznawac i nauczyc gadac o niczym.
@b4rnab4: No to jak nie masz zarostu to #!$%@?... Ale na jajcach ci juz urosly? Czyli jednak masz jakis. A tak powaznie nie mazgaj tylko nastepnym razem jak powie czesc z dalek zatrzymaj sie i jak czlowiek przedstaw sie bez zadnych podrywow w glowie. Ot tyle. Ja #!$%@? masz tyle opcji... Zapytac co studiuje, skad jest, jak wakacje minely, co ma w rece, gdzie zakupy robi? Chlopak nie jestes debil ani
Bo mam krzywy nos, duże oczy i brak zarostu + nastoletnia niepoważna gęba. A ona niska, szczupła, czarne krecone włosy i ładna buzia


@b4rnab4: widocznie jej sie to podoba skoro sama inicjuje kontakt. czlowiek nie zalamuj mnie nawet. to musi byc troll...