Wpis z mikrobloga

Ból d--y kucy o Nowoczesną przekracza masę krytyczną xd


@Ripper: bardzo się zawiodłem na KORWiNie w tej kampanii i na pewno nie dostaną mojego głosu, to co zrobili to żenada.

Brak programu obiecanego dawno - Wipler pytany o program zawsze udaje że pytania nie było.
Dzisiejsza sprawa z trąbką - jest o tyle tragiczna że człowiekiem który nie dość że bezczelnie zakłóca konferencje swojemu przeciwnikowi jest nie tyle zwykły kuc czy janusz, ale SEKRETARZ GENERALNY PARTII. Byle typowy polski janusz ma więcej kultury
  • Odpowiedz
@Ripper:
Do tego dochodzi dziwny syndrom oblężonej twierdzy na który cierpi wielu zwolenników JKM. Na jakąkolwiek krytykę, polemikę z JKM czy partią, reagują rzucając oskarżeniami o reprezentowanie estabilishmentu, razwiedki, masonów, WSI i agentury.

Był świetny Kongres Nowej Prawicy to Korwin musiał to wszystko rozbić, rozwalić wszystko to co wypracowane żeby założyć nową partię którą jak na przystało na takiego megalomana, nazwał swoim nazwiskiem.

KNP miało doświadczonych ludzi mających chociaż minimum
  • Odpowiedz
@Ripper: Fajnie masz że ufasz sfetru, ja mam ten problem że żadnemu politykowi w tym kraju nie wierzę za grosz każdy patrzy tylko aby dorwać się do koryta i myślę że swetru się nie wyróżnia na tym tle( ͡° ʖ̯ ͡°). Powiedz mi, jakiś czas temu oglądam g---o-telewizję i patrzę sondaż, partia nowaoczesna.pl ma ok 10 oczek, pierwszy raz o niej wtedy słyszałem powiedz jakim cudem
  • Odpowiedz
@Ripper: Dziwi mnie rozumienie "sukcesu" przez nazwijmy to kolokwialnie - grupę podludzi. Czyli Hitler był dobrym człowiekiem bo miał duże poparcie? Właściwie największe ze wszystkich działających wtedy w Niemczech partii, człowiek sukcesu, nie jakiś przegryw jak Janusz Mikke herbu Korwin z KORWiN. Taki mały spojler, PO będzie miało większe poparcie niż KORWiN i miało je 4 i 8 lat temu co nie znaczy że byli lepszą opcją jak się po
  • Odpowiedz