Wpis z mikrobloga

do atakow na nowoczesną


@000loki: Pawełe bardziej wdzięcznym celem. U Petru musiałbym przeczytać program, żeby wiedzieć czego się czepiać. U Kukiza nie ma tego problemu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3stko: widzisz, nawet nie potrafisz porządnie atakować ;) no ale dobrze, już nie odpisuje bo szkoda mojego czasu na Ciebie ;)

p.s. no i jeszcze musiałbyś umieć czytać ze zrozumieniem, a to na pewno jest dla Ciebie spore wyzwanie ;)
@L3stko: ale przed czym się mam ratować? przecież głupota podobno nie jest zaraźliwa, więc nie mam się o co martwić. Ogólnie nie ma sensu dyskutować z ludźmi, dla których lektura 32 stron, to spore wyzwanie. Biorę pod uwagę, że wtedy mogą być po prostu marnymi trolami - ale w takim wypadku też nie ma co dyskutować. Mój czas jest zbyt cenny ;)

p.s. co do strategii, jest gdzieś wersja dla takich
Ogólnie nie ma sensu dyskutować z ludźmi, dla których lektura 32 stron, to spore wyzwanie.


@000loki: Bierzesz pod uwagę, że ktoś może mieć ciekawsze zajęcie niż czytanie 32 stron programu Petru, na którego i tak nie zagłosuję?
@000loki: Śmieszy mnie te wmawianie woJOWników że strategia to nie program. Obojętnie jak to nazwiesz, to dokładnie jedno i to samo. Na prawdę woJOWnicy mają ludzi za idiotów, którzy nabiorą się na ten numer?