Wpis z mikrobloga

Najbezpieczniej zainstalować pełnego klienta Bitcoin Core na kompie, Ściąga ci cały łańcuch ok 200GB i wciąż rośnie. Ale najbezpieczniej.
Reszta portfeli używa zewnętrznych serwerów, działanie jest podobne. Dostajesz adres i możesz na niego wpłacać i generować proźby o wpłatę. To bardziej skomplikowane.
Zamiast z pokorą przyjąć krytykę swoich braków i nieuctwa, próbujesz nieudolnie obronić się szyderstwem. Słabe, ale niestety niektórzy tak mają.
@wooster: co jest ważniejsze forma czy treść? Idąć Twoją drogą rozumowania to każdy kto nie zna perfekt języka np. angielskiego nie powinien się wypowiadać. Szanuję język polski ale moglibyście dać na luz Wy, którzy chcielibyście prostować innych. To jest tag gdzie spotykają się ludzie ceniący wolność brak cenzury i kontroli, przypominam gdybyś zapomniał.
@pawlo74: czy ja komuś zabraniam się wypowiadać? Idąc moim tokiem rozumowania? To jaki jest mój tok rozumowania po tych dwóch wypowiedziach? Przy dwóch takich niemałych błędach w jego wpisach nie mogłem przejść wobec tego obojętny. To wg ciebie lepiej nie zwracać uwagi? Co jak on jest np. obcokrajowcem i uczy się języka polskiego? Powinien być wdzięczny za to, że ktoś mu zwrócił uwagę, a nie obrażać się jak mała dziewczynka. A
@wooster: wiesz co mnie najbardziej cieszy? To to, że nie pomyliłem się co do ciebie. Należysz do tej samej kategorii ludzi co ten co ci zapluwał. Wy nie wiecie co to znaczy wolność. "Nie mogłeem przejść obojętnie" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wooster: Nie, nie jestem obcokrajowcem. Po prostu staram się mieć dystans do siebie, bo wiem, że mam duży problem z językami. Wszystkimi. Co ciekawe, ostatnio nie zdarzało mi się robić błędów ortograficznych. Może cofam się w rozwoju?
@Antyradek: rozumiem, ja też mam do siebie dystans i nie jestem idealny. dlatego zwrócenie mojej uwagi na twoje błędy to nie była żadna uszczypliwość z mojej strony - po prostu taki już jestem, że wytykam je ludziom.