Wpis z mikrobloga

kurde mirki;/
nie wiem co ze sobą zrobić... pracuje w całkiem fajnej firmie ale zaczynają mnie denerwować(zatrudnili mnie jako pracownika bez żadnego doświadczenia, teraz po 3-4 miesiącach oczekują odemnie gruszek na wierzbie. mają przekonanie że nie dając mi nawet 2k na ręke mogą ode mnie wymagać nie wiadomo czego) szukam innej pracy.
Chodzę i grzebię po necie szukając czegoś co by mi pasowało , ale kurde no nic nie ma.
mam 23 lata i nie wiem co mam w życiu robić... nie czuje jakiejkolwiek motywacji, nie czuję żadnego pociągu do czegokolwiek. Nie mam żadnych większych talentów... w sumie to chyba nic nie umiem i na niczym się nie znam
Nawet nie wiem po co tutaj to piszę, skoro pewnie rady od Was to będzie "przemyśl co lubisz robić i zacznij to robić"
#problemypierwszegoswiata #motywacja #depresja
  • 23
@Mr_Swistak: wiem co czujesz ja mam 27 lat i też robię co popadnie. Zainwestuj w kursy (np wózki albo suwnice etc) albo podyplomówki lub darmowe szkoły policealne. Coś Cie pewnie zainteresuję i jakiś fach po tym będzie. Do tego wybierz sobie spokojną pracę z dużą ilością zamian np stacja benzynowa. Tam niczego nie wymagają a atmosfera spokojna po wybraniu dobrego obiektu. I taguj więcej osób odpisze...
@kenay: dzięki. miłomi że oceniasz nie znając sprawy. Ciężko mówić czy się nadaję czy nie skoro po 3 miesiącach pracy wymagają odemnie dość zaawansowanym rysunków technicznych wraz z wykonaniem na narzędziowni. Ciężko nawet w rok ogarnąć