Wpis z mikrobloga

znowu mam problem z e-papierosem... mam trzy baterie ogólnie - dwie P1 i jedną Spinner. Spinner parę dni temu jakby padł - nie chce się ładować. zamiast świecić ciągłym światłem w przycisku jak zwykle, po podłączeniu mryga jakieś 15 razy, a ładowarka świeci się na zielono. bateria jest rozładowana i nie chce się ładować.

co do P1 - podłączam, ładuje się 5 minut i przestaje, tzn. świeci się na zielono i już. nie jestem w stanie naładować do końca żadnej z tych baterii.

powiecie, że to problem z ładowarką, ale kwestia jest taka, że mam dwie. jedna to oryginalna do P1, a druga to eSMOKING WORLD i żadna nie ładuje żadnej baterii w sposób prawidłowy. obie mają takie samo napięcie. wszystkie baterie zaczęły nawalać w tym samym czasie ogólnie, ale nie wiem, z jakiego powodu.

nie wiem, o co chodzi, ale chciałabym coś z tym zrobić, bo się nie da normalnie palić. zmieniłam ostatnio clearomizer na Volitanka, ale to chyba niemożliwe, żeby on popsuł wszystkie baterie? bo niby z jakiego powodu? anyway - proszę o pomoc.

#epapieros #epapierosy #pytanie
  • 34
  • Odpowiedz
@SScherzo: Tak to możliwe, zwarcia przez parownik. Przerabiałem już to tylko że na modzie. Zware można trafić w parowniku i w batce, nie wiele wystarczy aby uszkodzić baterię - powinna się wtedy zrobić bardzo ciepła.
  • Odpowiedz
  • 0
@Barteks135: nie zauwazylam, by tak się stało. po prostu przestały się ładować. czyli co, do śmieci? ten clearomizer miałam z dwa tygodnie, dopiero teraz tak się stało.
  • Odpowiedz
@SScherzo
Dla mnie wątpliwe że ot tak by padły wszystkie baterie. Osobiście zniszczyłem w ten sposób parę baterii, gdyż miałem słabej jakości parownik (tylko mówię cały czas o modzie), nagrzewała mi się bateria, a potem gdy próbowałem ładować to nic... U ciebie baterie w stylu spinner są cieniutkie, być może nie poczułaś że się zgrzały. Ładowarki ok - oryginalne, więc obstawiam przebicie w parowniku które powodowało zwarcia i uszkodziło wszystkie baterie.
  • Odpowiedz
@GaHee: no tak, ale to chyba niesie ryzyko, że urwę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co, myślisz, że mój clearomizer w każdej z moich baterii wcisnął pin za bardzo?
  • Odpowiedz
@Barteks135: Jak używała tego samego parownika, to czemu nie?
@SScherzo: Nie urwiesz, jak biegałem z egonami to też miewałem te problemy. Baterie te nie mają pinu pływającego dlatego po pewnym czasie okształca się ta guma, czy coś podobnego. Jak masz przy długi pin to tak się dzieje.
  • Odpowiedz
@GaHee: Nawet nie pamiętam jak to wygląda, 2 lata palę z parownika RTA i moda mechanicznego - normalny e-papieros zdecydowanie nie wystarczał. Lecz nie przypominam sobie o takich problemach..
  • Odpowiedz
@SScherzo: To już kompletnie nie mam pomysłu. Możesz wyciągnąć głowicę i sprawdzić czy kable są po przyczepiane, ale wpływa to wtedy na jej stabilność(ryla się i wypada po wyjęciu). W innym przypadku, jeśli są na gwarancji to oddaj.
@Barteks135: Będziemy się licytować kto ma większego, czy co? Bo nie wiem do czego dążysz. Nie musisz mi udowadniać wyższości modów nad egonami, ale sprzęt to sprzęt i każdy ma
  • Odpowiedz