Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja. Wysłałem laptopa na naprawę gwarancyjna. Minął miesiąc i odpisali mi ze nie maja części a termin się skończył, wiec napisali ze albo dostane zwrot gotówki albo nową jednostkę.

Pytanie czy zwrot gotówki to będzie jego aktualna wartość czy w dniu zakupu? Laptop miał dwa lata.. No i jednostka tego modelu który wysłałem na gwarancję tez już nie jest w produkcji od jakiegoś roku.

#y580 #lenovo #laptopy #komputery #pytanie @naprawalaptopow
  • 45
@BodyBagz: kilka części, ale dało się go używać ogólnie, ale że był koniec terminu gwarancki to coś mnie pokusilo żeby wyslac..a nowy model to jaki? Skoro tego już nie produkują
@Wirtuoz: powinni CI zaproponować bo to Twój wybór czy nowy czy kase, jeśli nowy to zaproponują to co teraz mają o podobnych parametrach oczywiście odpowiadających upływowi czasu , zazwyczaj nowszy model z tej samej serii
@Wirtuoz: ty masz wybór jeśli naprawa gwarancyjna nie wchodzi w grę i masz zwrot gotówki/towaru nowego, nie daj sobie wmówić że oni wybierają, pomyśl co chcesz, i im przekaż info, albo zadzwoń i sie dowiedz jaki model i wtedy podejmij decyzje :)