Wpis z mikrobloga

@Wojtas087: czyli odnosisz korzyści z obecnej sytuacji? Na przykład jesteś beneficjentem obecnej sytuacji gospodarczej i na przykład pracujesz w urzędzie? ! W PRL-u partyjni tez nigdy nie narzekali:)
  • Odpowiedz
@Wojtas087: Jednak jak w PRL? W sumie niektórym ludziom tez system niewolniczy odpowiadał, gdyż mieli dosłownie swoich czarnuchow. Wiec się przyznaj kim jesteś i skończ te gierki słowne. Ja Ci mowie jako biznesmen i biolog, że jest do bani, a interesy przenoszę na wyspy brytyjskie, gdzie mam większe obroty:)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczypawlak: wiadomo, ze nie podoba mi się obecny system podatkowy, dlatego program nowoczesnej wpisuje sie w moje oczekiwania. W sprawach gospodarczych Petru jest bardzo blisko do uwielbianego na wykopie Korwina.
  • Odpowiedz
wiadomo, ze nie podoba mi się obecny system podatkowy, dlatego program nowoczesnej wpisuje sie w moje oczekiwania. W sprawach gospodarczych Petru jest bardzo blisko do uwielbianego na wykopie Korwina.


@Wojtas087: Jednak Korwin nie ma u siebie ludzi z dawnego UW (a to zaplecze na przykład Komorowskiego), poza tym Palikot w 2010 też miał podobne postulaty w sprawach gospodarczych i co z tego wyszło?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czyli jak głosować na kogoś z czyimś postulatami sie nie zgadzam? Nie ma altrrnatywy


@Wojtas087: Chyba gwałcisz logikę, gdyż nie podoba Ci się obecny system podatkowy i sam porównujesz Petru do krula, że podobni, a dałem Ci przykład sprzed pięciu lat "liberała" w gospodarce z podobnymi postulatami i czym się skończyło głosowanie na jego program a Ty tu z czymś takim wyskakujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczypawlak: ale kolego, nie będę zmarnował głosu na ekipy, z których poglądami sie nie zgadzam bo w partii, której postulaty mi odpowiadają sa nazwiska jakkolwiek powiązane z obecnym systemem. Ważne aby Ci ludzie realizowali cele nowej partii.

Na kogo Ty będziesz głosował i czemu?
  • Odpowiedz