Wpis z mikrobloga

@NerQa: ZKS nie wiem czy taka dobra na początek. Tanio jest ale instruktorzy neizbyt się przejmują czy dobrze strzelasz czy nie. Powiedzą Ci jak mniej więcej trzymać broń żeby się nie zranić i w zasadzie tyle. Nie liczyłbym że będzie stal przy Tobie i korygowal błędy.
  • Odpowiedz
@NerQa: byłem tam raz i pod tym względem byłem średnio zadowolony. Dostałem jakiś karabin i mówię że nigdy wcześniej nie strzelałem z takiej broni to podszedł jakiś młody koleś (wyglądał jakby był z gimnazjum) i pokazał mi jak załadować, odbezpieczyć i powiedzial "i teraz jak w CSie, kropka na cel i strzelasz". Zajebiste wprowadzenie bulwo. Nic o prawidłowej pozycji, nic o trzymaniu spustu. O wszystko musiałem się dopytywać a koleś stal
  • Odpowiedz
@Mithrindil: to bardzo słabo trafiłeś albo było dużo ludzi, my byliśmy w 4 osoby, wydano nam 4 sztuki broni i po każdej turze strzelania szliśmy do tarcz i Pan każdemu z osobna tłumaczył co było źle kto zrywał strzały kto się napinał przy strzale. Bardzo miło i profesjonalnie zrealizowane

@NerQa:
  • Odpowiedz
@zaxcer: fakt, ludzi było sporo. Ja byłem w grupie 7 osób i oprócz nas były jeszcze dwie grupy po 20 osob. Może dlatego tak bylo. No ale naraz z danej broni strzelała jedną osoba
  • Odpowiedz