Wpis z mikrobloga

To zdjecie wczoraj udostepnial @OstapBender ale i tak udostepnie jeszcze raz, bo jest ono tak epickie, że naprawdę warto :) Epickie z przytupem

O co chodzi? Kto z #bialystok ten od razu widzi, że oba zdjęcia są z różnych miejsc, różnych stron ratusza (zobaczcie restaurację pomiędzy skrzydłami ratusza na górnym zdjęciu).

Ale gdzie tu przytup?

Otóż #wipler jako przykład górny pod tytułem "spotkanie, na które nikt nie przychodzi, żal" użył... ujęcia z happeningu przeciw imigrantom / isis :) #!$%@?ł swoich ziomków :D

#4konserwy #bekazprawakow #nowoczesna #korwin #polityka
Pobierz k.....k - To zdjecie wczoraj udostepnial @OstapBender ale i tak udostepnie jeszcze ra...
źródło: comment_HXpVgsfwFlSGMfpWjov7pkmTXELqg6zR.jpg
  • 30
@konradk: ok, zdjęcia nie przedstawiają tej samej sytuacji, ale czy osoby z 1 zdjęcia nie mogły przejść w miejsce z drugiego zdjęcia? Jakoś na drugim zdjęciu nie widzę tłumów, zdjęcie jest tak wykadrowane, że mogło być tam raptem 30-40 osób, z czego 20 to przedstawiciele Nowoczesnej. Manipulacja jest po jednej i drugiej stronie w tym przypadku.
@konradk: nie rozumiem pytania, gdzie ja tak napisałem? Równie dobrze chłop mógł sprzedawać obwarzanki w promocji. Stwierdzam fakty na podstawie zdjęcia. A jak jest na prawdę to nie wiem. Na górnym zdjęciu nie widać, że to przedstawiciele jakiejkolwiek partii.