Wpis z mikrobloga

@usiaaaaa: Przeglądam oferty pracy i co prychłam to moje. Koleś szuka pracy...

"XXXX XXXXX (ur. XX XXX XXXX rok).
Z wykształcenia technik ekonomista
(profil: ekonomika i organizacja przedsiębiorstw).
Matura zdana, dyplom wręczony.
Ukończona również 2 letnia policealna uczelnia logistyczna.
Podejmę zatrudnienie na poważnych warunkach.
Czyli w przypadku pracy biurowej w rozpiętości do 4 godzin przed komputerem dziennie lub nie związanej bezpośrednio z biurem do maksimum 8 godzin. Są warunkujące to normy czasu pracy, które odnoszą się do czynników szkodliwych. Praca przed komputerem jest specyficzna a wielogodzinna praca z bliska skutkuje ostatecznie krótkowzrocznością lub nawet astygmatyzmem (niezbornością rogówki oka). To wszystko było już rozpatrywane przez Kodeks Pracy i załączniki.
Temperatura pomieszczenia minimum 21 stopni Celcjusza.
Poza tym czysto i schludnie oraz przede wszystkim sprawne urządzenia biurowe. Wewnętrzny ład w kryteriach dotyczących taktu i kultury osobistej (chociaż podstawy Savoir Vivre)
a nie hołota jakaś.
Praca z wykluczeniem sobót i niedziel.
Posiadam szeroki zakres umiejętności oraz już parę razy pracowałem za granicą na stanowiskach magazynowych i dorywczo w: Vancouver (Kanada), Londyn (Wielka Brytania) i Tilburg, Boxtel (Holandia). Znajomość mowy po angielsku swobodna i komunikatywna w mowie i piśmie.
Znajomość dokumentów rozliczeniowych, kas zarówno fiskalnych jak i komputerowych, posiadam uprawnienia na wózki widłowe, znajomość "Interentu" i programów komputerowych do obróbki audio-video konferencji i nie tylko.
Odbyłem praktykę zawodową w budynku Polskiej Żeglugi Morskiej w firmie logistycznej "Polsteam Shipping Agency" - pełnione wówczas przeze mnie funkcje, to: kompletacja niezbędnych dokumentów transportu morskiego oraz śródlądowego, ewidencja i kontrola statków za pomocą wyspecjalizowanego programu ewidencji morskiej "PHICS", sporadyczny kontakt z kapitanatem portu i armatorami, dostarczanie dokumentacji do urzędu celnego, wizytacje w celach kontrolnych podejmowanych czynności oraz realizowanych transakcji.
Jestem osobą nie spożywającą alkoholu, nie palącą i nie zażywającą środków psychoaktywnych (narkotyków).
Nie karany.

Poza tym: praca w logistyce przy linii produkcyjnej (foteliki dziecięce do aut), pracownik okna operacyjnego na poczcie, praca jako doradca przy kredytach gotówkowych
i konsolidacyjnych.

Na chwile obecną bezrobotny i poszukujący zatrudnienia w poważnej branży w której bym rozwinął tak zwane skrzydła i ustabilizował swoje życie na poważnie.
Praca dla pośrednictw mnie nie urządza.
Działalności gospodarczej nie otwieram. Miałem przez krótki okres czasu z 2 letnia zniżką na ZUS ale zamknąłem.
Nie mam odpowiedniego kapitału zakładowego a sama dotacja z Unii Europejskiej, to za mało by nie zostać zmiecionym z rynku pojedynczych przedsiębiorstw i "Spółek". One też walczą o klientelę i stanowią rywalizację a to nie obędzie się bez odpowiednich inwestycji w reklamę i zabezpieczenia w formie "kapitału awaryjnego" z rezerw.
Byłem do pracy w biurze szkolony przez 4 lata ekonomii i 2 lata logistyki. Ale innych prac nie wykluczam.
Moja sytuacja jest wynikiem zaniedbania środowiska zewnętrznego. Jestem dowodem na to, że status społeczny
nie zależy od zdolności i potencjału a najczęściej koneksji i powiązań.
Nie posiadam prawa jazdy ani samochodu.
Nie mam żony ani potomstwa.
Łatwo jest założyć rodzinę. Co innego ją utrzymać i dać poczucie bezpieczeństwa.
Iloraz inteligencji: wysoko ponad przeciętny.

CV nie rozsyłam. Mogę dać co najwyżej do wglądu bezpośrednio.
Chcę uniknąć przetwarzania danych osobowych bez mojej zgody.

P.S.
"Interesują mnie ludzie sukcesu, bo nie mam zamiaru błądzić
i tracić swojego cennego czasu na niegodziwców.
Osoby, które będą marnować mój czas i zwodzić umyślnie, będę skarżył o nękanie. Czyli wedle litery prawa.
Jeżeli kogoś to bulwersuje, to jest mi bardzo przykro ale nie jest to ogłoszenie skierowane do tej osoby."

Z poważaniem:
XXXX XXXX "

po namyśle stwierdzam, że może za oryginalną szczerość go ktoś zatrudni

#niewiemjaktootagowac #praca
  • 3