Wpis z mikrobloga

Chcesz sobie przypomnieć czasy, gdy "telefon komórkowy" z centertela ważył tyle, co bloczek betonowy, miał podobną siłę rażenia i design?
Polecam obudowę "opanceżającą" do Galaxy S5 (robią identyczne też do innych telefonów) http://www.aliexpress.com/item/Shockproof-Aluminum-Metal-Gorilla-Shock-Waterproof-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-S5-I9600/32399154077.html - $16

Sama obudowa, bez telefonu - jest cięższa niż telefon GalaxyS3 z powiększoną baterią ;)
Wykonanie solidne - przód i tył aluminium (tył dodatkowo jeszcze podgumowany), pomiędzy nimi przekładka z tworzywa amortyzująca telefon po bokach, oraz dookoła z zewnątrz gumowa uszczelka-zderzak. Telefonem w czymś takim można się okopać, można rzucać jak granatem...

Minusy: dawana w komplecie dodatkowa szybka (niby godzillaglass?), która miała wzmacniać szybę telefonu - jest ok, ale jej nie zakładam. Z nią dotyk działa mniej precyzyjnie (zwłaszcza na suchych palcach), a poza tym - posiada otwór głośniczka i przycisku Home, a przez niego z pewnością powchodzi syf/brud między tą szybę a telefon...

#itemyzchin #aliexpress #gsm #telefony #samsunggalaxys5 #galaxys5
  • 9
@hrumque: Porządny otterbox to podstawa w stosowaniu telefonów.

KIEDYŚ :) Kiedy na świecie były ipody (ktoś to pamięta) byly specjalne w 100% szczelne obudowy do tychże sprzętów. świetnie zrobione.
Mam jeszcze trochę, bo kupiłem z planem zarobienia cebulionów, ale ipody wyszły z mody za szybko :D
@hrumque: Na allegro chodzą takie za >70zł pod nazwą marki "Love mei", chociaż to i chińska "marka". Spytam się z ciekawości - opakowanie lub samo etui jest opisane taką nazwą? Bo zdjęcia z linku i z allegro są niemal identyczne, a jestem ciekaw czy Chińczycy sprzedają podróby swoich, chińskich marek czy też to jest oryginał. Na aukcjach podają jeszcze, że niby powinien być hologram z nr seryjnym, którego oryginalność można potwierdzić