Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi, czy Fallout: New Vegas się rozkręca?


Na chwilę obecną gram do pierwszego crasha (czyli tak z 2-3h) a potem robie przerwe i jakoś nie chce mi się wracać. Jak pomyślę, że jeszcze z 90h gry przede mną, to nie wiem czy by się nie zabrać za Divinity: Original Sin ;)

#newvegas #fallout #falloutnv #gry
  • 9
@000loki: dlc w new vegas też mają ciekawe story :P obecnie old world blues, poza tym wiedźmin 3 aż takiego ciekawego story nie ma, jedynie wątek barona jest ciekawy i wiedźmy, potem im dalej to gorzej
@Jurigag: no ale cala otoczka i klimat powodowal, ze chcialo sie wracac. Wiedzmy to bylo mistrzostwo.


Tu nie wiem, jakos tak hmm.. nijak. Jak lubie klimat postapo i Fallout 1 i 2 polknalem, tak 3 troche końcówkę ogrywałem na siłe. Teraz tez mam odczucie, że gram bo trzeba ;)
@000loki: Jak jesteś w New Vegas to zrób taktyczny save, na chwilę obecna możesz skończyć główny wątek w 1h-2h zależy ile masz odkrytej mapy. Dla każdej frakcji wychodzi mniej więcej po tyle samo i nie można kontynuować skończonej gry jak w Skyrimie, więc jak chcesz porobić questy i dlc to omijaj Vegas z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°)