Wpis z mikrobloga

@deroo: no kwestia tego, ze jest inaczej, ze powstają nowe możliwości, ze jeśli łaska lubi to naprawdę ja to jara, ze masz poczucie, ze jest ci oddana. Trzeba byc n----------m zeby s--s analny hetero odbierać w kategorii zazdrości gejom.
  • Odpowiedz
@Maciek5000: zawrzyj jadaczkę mocium panie, skoro zachować się nie potrafisz. Normalnie spytałem, nie umiesz odpowiedzieć, czy może naprawdę chodzi o to, że bardziej Cię jara odbyt niż psiocha?

@empeash: Jakie nowe możliwości? Powiedz mi jakież to możliwości daje ruchanie odbytu, które nie są możliwe przy normalnym bzykanku. Jedyne co mi przychodzi do głowy to brak gumki, ale w związku i tak się to robi bez gumki, a poza
  • Odpowiedz
@deroo: ja p------e mam ci tłumaczyć jakie daje nowe możliwości anal? Ok mozesz b----ć łaskę w t---k i bawić sie jej c---a. Inna budowa wiec inne doznania i dla ciebie i dla łaski. Mozesz b----ć łaskę w cipke i bawić sie tyłkiem. Nowe możliwości dla zabawy z d---o. Nikt Cie nie namawia ale powtarzam jak sa dziewczyny ktore lubią to jaraja sie w c--j. To jedna rzecz, druga jest taka,
  • Odpowiedz
@empeash: Czemu to o mnie źle świadczy? :)

Po prostu bawi mnie, że w kwestii homoseksualizmu zawsze się pojawia grono kolesi, którzy mają fiksację na punkcie tego, że 'k---a jak można się w dupę r----ć, j----e pedały', ale już samemu w odbyt wjechać dziewczynie, to ho ho, rarytas panie, rarytas ;)
  • Odpowiedz