Wpis z mikrobloga

Mirki z #trojmiasto , pytanie z dziedziny #sluzbazdrowia. Złamałem sobie kość śródstopia, wczoraj po 16 godzinach oczekiwania opuściłem SOR z nogą w gipsie i zaleceniem lekarza, żeby zgłosić się w poniedziałek do ortopedy. Problem w tym, że wolne terminy do ortopedy zaczynają się pod koniec października. Czy wiecie czy gdzieś w Trójmieście jest jakieś pogotowie ortopedyczne/chirurgiczne gdzie przyjęli by mnie z ulicy? Kiedyś było coś takiego w przychodni studenckiej na Traugutta, nawet jak były limity przyjęć do 10 osób dziennie, wystarczyło przyjść o 5-6 rano i odsiedzieć swoje, żeby się załapać na wizytę. Niestety tej poradni na Traugutta już nie ma.

#pytanie #gdansk #sopot #gdynia #zlamanie #gips
  • 8
@apuczikaju: Ja byłem pod opieką dr Lakomego. W sumie to leczyłem się prywatnie, a on tylko wystawiał mi zwolnienia :) Ale konkretny gość, może mało uprzejmy ale z olbrzymim doświadczeniem jak na traumatologa i ortopedę z przychodni.
@apuczikaju: dr Krzemiński w przychodni na Wałowej w Gdańsku. Przyjmuje zapisanych od 20 do 21, ale po 21 kto pierwszy ten lepszy. Byłem kiedyś po 15 na miejscu, a już przede mną 5 osób. Gość jest niesamowitym specjalistą i szczerze go polecam.

edit: przyjmuje tylko w poniedziałki, no i działa prywatnie, w tej chwili chyba 150zł za wizytę.