Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki!
Istnieje niedaleko Łodzi fundacja działająca na zasadzie hospicjum dla starych, dużych psów. Ponad 160 olbrzymów ogarnia małżeństwo w Anielinie (koło Łasku) a w drugim oddziale w Kajetanowicach (koło Częstochowy) psy ma jedna kobitka. Są organizacją non-profit, więc ile wyślą im ludzie tyle mają. A głównie mają puste konto i wiele olbrzymich, kochanych i starych mord do nakarmienia. Większość tych psów nie znajdzie już domu, ci ludzie dobrze o tym wiedzą - zbierają je ze schronisk w calej Polsce i zabierają do siebie, żeby chociaż końcówkę swojego życia mogły przeżyć godnie. Nie jestem żadnym spamem, niektórzy może mnie tu rozpoznają bo jestem całkiem aktywną mirabelą. Mam ich na fejsbuku, czasem uda mi się wysłać trochę grosza, kiedyś zawiozłam im stertę koców - istnieją, robią swoją robotę, psy ich uwielbiają. Tylko z tymi pieniędzmi jest cienizna. Jeśli macie ochotę to wspomóżcie ich czy to pieniężnie czy zaopatrzeniowo - na stronie mają spis najbardziej potrzebnych rzeczy. Może macie w domu coś co leży i się kurzy a im się przyda, zwłaszcza, że idzie zima a stare psy ciężko ją znoszą.

Tutaj link do ich profilu na fejsie jeśli możecie to podawajcie dalej. Nie da się pomóc każdemu, kto potrzebuje pomocy, więc najlepiej skupić się na jednym.

#zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #psy #pies #oswiadczenie #dziendobry niedaleko #lodz i z powodu, że to mój tag to się będę rządziła i ten jeden raz używam w szczytnym celu- pomóżcie #subaruspam
N.....e - Mireczki i Mirabelki!
Istnieje niedaleko Łodzi fundacja działająca na zasa...

źródło: comment_mI7SdmmBKXaYSaq8ow7KDXIc4qMvxG6Z.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@SScherzo: Zakopią za spam czy coś, patrząc po tym jak mało plusów ma post to znalezisko tym bardziej by przepadło
@rafalu90: ty dziki #!$%@? :D Ale masz racje, tak by było najlepiej. Ameryki nie odkrywam, ale uderza mnie to za każdym razem, że w gorące wchodzą jakies daremne wpisy o cieniu beniza nad klopem albo związkowe wymyślone gównoburze a coś wartościowego kończy na 8 stronie ostatnio aktywnych :/
  • Odpowiedz
@Nightshade: NIe jest ważna ilość ale jakość ludzi, którzy to zobaczą.

Teraz jestem w pracy i fb jest zblokowany to nie zobaczę ich strony. Wieczorem jednak do tego przysiądę, poczytam i coś na pewno zorganizuję :)
  • Odpowiedz
@Nightshade: Kiedy mieszkałem jeszcze w Polsce pomagałem fundacji SOS Bokserom. Byłem ze dwa razy w Kajetanowicach. Przywoziłem stare, schorowane psiaki ze schronisk aby zapewnić im lepszy koniec... Nie wyobrażacie sobie ogromu poświęcenia jaki jest wkładany w opiekę nad tymi psiakami. Nie wiedziałem że można wpłacać kasę. Napewno co jakiś czas się dorzucę. Dzięki Mirabelko za przypomnienie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz