Wpis z mikrobloga

@Obstaw: brakuje mi najważniejszego czynnika. Składy w jakich wystąpią. Niestety bez tego statystyka zostaje tylko statystyką. W każym meczu w zależności od dyspozycji piłkarzy oraz ich zaangażowania/taktyki możemy coś kombinować z wynikiem. Teraz to taki sam fart jak i kartki. Mimo wszystko trzymam kciuki!
@mor3nko: Bety dobre i logiczne co mozna wywnioskować po analizy. Po prostu Rumunia i Niemcy #!$%@?ły. Grecja strzeliła gola w 87 minucie, gdyby nie to, zysk wyniósłby 15 na 7 jednostek zainwestowanych czyli ponad 200%. Nie zawsze wszystko siada a takie komentarze sa glupota.
@Obstaw: Oczywiście Niemy zrobili dzień bukom. Nie wiem jak długo typujesz/typujecie ale nie rozumiem po co było się pchać w tym że Grecja nie strzeli gola za jakieś 2zł jeśli czysta wygrana Irlandii była pewniakiem ponadto z wyższym kursem bo 2,7.
Kolejny MEGA błąd często świeżaków to granie zdarzeń dotyczących jednego spotkania na wielu kuponach. Idealny przykład mecz Niemiec. Wystarczyła jedna niespodzianka a wam lecą 3! kupony na których się na
@mor3nko: W grupie jest 7 osób. wszyscy siedzimy w biznesie i utrzymujemy się z bukmacherki. Prawda jest taka ze nie powinno sie obstawiac tych samych meczów i tu masz racje - dlatego wlasnie gramy plaska stawke i jesli potrafisz doczytać kupony te nie polegały na tym samym zakładzie.
@Obstaw: W takim razie życzę dalszego owocnego utrzymywania się z bukmacherki.
Grecja under 0.5 a Irlandia czyste konto to dla mnie to samo.
A jeśli wy potraficie doczytać mój wpis:

granie zdarzeń dotyczących jednego spotkania na wielu kuponach

Niemcy idealnie pokazali co chciałem przekazać. Jedna niespodzianka która może się zdarzyć zawsze (a już zazwyczaj jak idą masówki na jeden team) kładzie 3 kupony od jednego typera.
Oby kolejne wasze typy była