Wpis z mikrobloga

Jaki jest najlepszy sposób na zwiększenie masy? Ostatnio zacząłem biegać i chodzić na basen, a efektem tego było, że jak normalnie jestem chudy, tak schudłem jeszcze bardziej- na siłownię nie mam z czym iść, bo nie ma w czym rzeźbić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jedzenie więcej niż zwykle jakoś nie bardzo chce działać, próbowałem robić sobie codziennie te koktajle na masę z owsianki, twarogu, banana itd i pić między posiłkami, ale większego efektu nie zauważyłem prócz tego że moje jelita kiepsko znosiły tę mieszankę.
To co w takim razie? Jakieś specjalne specyfiki? Serwatka? Czy powinienem się cieszyć, bo po 30-stce metabolizm zwolni i i tak się roztyję?

#mirkokoksy #dieta
  • 6
@Atraktor: nie wiem czy to troll, czy nie, na wszelki wypadek odpowiadam. bardziej od dupy strony się za to zabrać nie mogłeś. chciałeś masę robić aerobami, które się własnie uprawia m.in. w celu redukcji, gdy powinieneś właśnie iść na siłkę robić masę.
@Atraktor: nie biegaj. Cwicz z duzym ciezarem na małą ilosc powtórzeń. I jeszcze raz nie biegaj, zadnych aerobow (co ty baba jestes ? ; - ) ) jak chcesz zeby sie udalo to musisz sie mega postarac byc sumienny etc.
Jaki jest najlepszy sposób na zwiększenie masy?

Na pewno nie w taki:

Ostatnio zacząłem biegać i chodzić na basen, a efektem tego było, że jak normalnie jestem chudy, tak schudłem jeszcze bardziej


na siłownię nie mam z czym iść, bo nie ma w czym rzeźbić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To zamiast iść na siłownię rzeźbić idź na siłownię robić masę.

@Atraktor: