Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają ból dupy o to kto na jakim sprzęcie śmiga itp. Że #apple to gówno bo drogie i nie oferuje tego co np #android albo #windows w tej samej cenie.
Ja mam dla was złotą radę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie możecie mieć tego po prostu w dupie kto na jakim sprzęcie śmiga i co jest lepsze? xD
Te codzienne gówno burze, że to się zawiesza, a to laguje. To jest drogie, a tamto mało innowacyjne. Na #!$%@? to komu? Używajcie sobie czego chcecie i miejcie #!$%@? na sprzęt innych.
Pozdrawiam cieplutko
Michałek
#oswiadczenie
  • 33
  • Odpowiedz
@MrXavery: powtarzam się - mnie nie obchodzi kto na czym śmiga, tylko to że #gejowkaapple okłamuje ludzi że te komputery są wydajne i warto wydawać na nie hajs rodziców.

Nie są wydajne
Zawieszają się
Mają wirusy
Psują się (co potwierdza 1rok gwarancji)
Nie są super intuicyjne
System ma masę błędów

Ale i tak podludzie wszystkim wmawiają że macbook leczy raka.
  • Odpowiedz
@kmicolo: Masz rację, ale jak jeden debil z drugim co tak bardzo ufają Appleowcom (czy czasem WPowcom) się nie przekonają, to nie będą wiedzieć.

Co z tego, jak głos informatyka jest przekrzyczany przez stado dzieciaków.
Dlatego demokracja ssie
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Nie wiem czy kmicolo jest trollem, ale wiem jedno. Ludzie nie myślą zupełnie.

"Huehue, mój Core2Duo (czy Pentium 4) jest lepszy od swojego i7, bo ma OS X!!! Rozumiesz?!?!?! OS X, a ty pedałku, co? Windows 10?!?!?!! Tnie się jak mało który!!1111111oneone"

Problem jest taki, że ludzie nie chcą coś kupić, na czym się nie znają. Mój kolega się zdziwił, że jak to możliwe, że Intel Atom mając 4 rdzenie
  • Odpowiedz