Wpis z mikrobloga

Odbieram dzisiaj mojego trzyletniego syna z przedszkola. Zegna go jego najlepszy kumpel.
Syn wyraznie podekstytowany pozegnaniem, mowi do kumpla, ze go lubi, na co trzyletni kolega mu odpowiedzial




#4konserwy #neuropa #lgbt #dzieci
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego nie chce mi się wierzyć w tego typu wpis osoby, która w ciągu ostatnich 48h wykopała kilkadziesiąt razy serwisy w stylu niezależna, polskaniepodległa, narodowcy net, wsensie, niewygodne, wpolityce, kresy, infowars, stefczyk, fronda, tvrepublika itp? @spatsi @grzegorz-zielinski @Cheater
  • Odpowiedz
@matcheek: Moją koleżankę wychowała samotnie mama, którą facet zostawił jak urodziła jej się córeczka. Matka nienawidzi mężczyzn, przerzuciła to na córkę. Córką ma 25 lat, nigdy nie była z facetem i od wielu lat zastanawia się czy nie zostać lesbijką, bo faceci to świnie.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: to chyba najwiekszy komplement jaki mozna uslyszczec na mirko - moje zycie jest naprawde ciekawe, jesli mikrospolecznosc uznaje zaslyszana przeze mnie rozmowe za fejk :)
  • Odpowiedz
Moją koleżankę wychowała samotnie mama, którą facet zostawił jak urodziła jej się córeczka. Matka nienawidzi mężczyzn, przerzuciła to na córkę. Córką ma 25 lat, nigdy nie była z facetem i od wielu lat zastanawia się czy nie zostać lesbijką, bo faceci to świnie.


@JestemPsem: Litości.. zastanawiać to się można nad nową torebką, lesbijką się jest albo nie. Może być skrzywdzona albo p------a ale tego że jest hetero nie zmieni ani
  • Odpowiedz