Wpis z mikrobloga

Komunikat Ministerstwa Szalonych Liczb - W poniedziałek wszyscy którzy brali udział we wrześniowej edycji Liczb Miesiąca (tej gdzie do wygrania była kaczka) otrzymali swoje maile ;) Możecie więc śmiało zajrzeć do swoich skrzynek, zwłaszcza że już dwukrotnie kontaktowałem się ze zwycięzcą, który do tej pory mi nie odpisał, a nagroda czeka na niego :) Póki co nie wiem, który to Wykopowicz, ale może się nam ujawni (jego adres email rozpoczyna się na "MI"). Jeśli ten ktoś nie zgłosi się do końca tygodnia, to wybierzemy kolejnego zwycięzcę :)

I tu moja też osobista prośba o to, byście się śmiało wypowiedzieli czy taka forma emaila i przedstawionych wyników się Wam podoba, czy może są jakieś błędy w sposobie wyświetlania się wiadomości itd. Dla mnie taka wysyłka to nowość, więc każda uwaga lub pochwała są cenne :) Starałem się, by wszystko było jak najlepiej, więc wierzę że niedociągnięć jest tam jak najmniej.

I jeszcze tak na szybko odnośnie Waszego typowania w październikowej edycji w związku z #mecz reprezentacji - jest wiara w narodzie! Ponad połowa z Was wierzy, że podbijemy Szkocję, a jeszcze więcej osób jest pewnych wygranej z Irlandią (tak mniej więcej 2/3 z Was). 75% osób wierzy, że wyjdziemy z grupy na drugim miejscu - nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za to, byście mieli rację :)

A po meczach reprezentacji uruchomię listopadową edycję ze specjalną nagrodą, tak więc zachęcam Was do obserwowania tagu, tak abyście nie przegapili konkursu -> #szaloneliczby
Pobierz SzaloneLiczby - Komunikat Ministerstwa Szalonych Liczb - W poniedziałek wszyscy którz...
źródło: comment_BUOFsyGB3Xwqu5X4OEiBgS9Elnzeqnw5.jpg
  • 3