Wpis z mikrobloga

@Arveit: tu mnie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no w sumie jeszcze jest sprzątanie, odśnieżanie itp., ale to co innego. W takim razie windy na stacjach - służą niepełnosprawnym, podróżnym z rowerami i większym bagażem, rodzicom z wózkami.
  • Odpowiedz
@siemando: na wszystkich pewnie nie, bo na wszystkich nie byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale kilka małych stacji odwiedziłem i ktoś zazwyczaj był, a jak nie było, to przydatny był automat.
Reaktywacja i rewitalizacja linii kolejowych w Niemczech ma się bardzo dobrze np. pociągi na wyspie Uznam.
  • Odpowiedz
- Automaty biletowe (na każdej stacji pociągu)

Są na każdej większej stacji, a na małych nie opłaca się utrzymywać równocześnie kasy i automatu (obsługa równocześnie zamyka/otwiera stację, robi za informację i odbiera przesyłki konduktorskie)

- Automaty pocztowe (znaczki itp. bez stania w kolejce)

nie znam, nie oceniam

- Automaty na butelki (po prostu mistrzostwo recyclingu).

są w wielu miejscach

Niemiaszki mogłyby się za to nauczyć używania terminali płatniczych.
@rybak_fischermann:
  • Odpowiedz
- Automaty na butelki (po prostu mistrzostwo recyclingu).


@rybak_fischermann: Taki automat jest w Leclercu w Lublinie (pic related). Super sprawa ale tylko dla tych co mieszkają blisko tego hipermarketu. Tak to nie chce mi się jechać specjalnie z drugiego końca miasta tylko po to by rzucić tam kilka butelek. Poza tym automaty te nie wydają pieniędzy/bonów za wrzucone butelki. Co najwyżej dostać można upominek lub wziąć udział w losowaniu...
W Niemczech
Nivis - > - Automaty na butelki (po prostu mistrzostwo recyclingu).

@rybak_fischer...

źródło: comment_qDtnI0rb7W9QglJ0Fy8s50octdaDK21b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Na automatach na butelki mój znajomy swego czasu krecil biznes. Kupowali butelki w pl w hurtowni, podrabiali etykietki i sprzedawali w Szwecji. Twierdzi ze niezła kasa była. Tak przy okazji to mieli również w Polsce szmateks w ktorym sprzedawali ciuchy kradzione z kontenerów na dary. Tak że w jedna stronę bus pełen butelek a z powrotem ubrań.
  • Odpowiedz