Wpis z mikrobloga

@Ostasz: mnie również nie ma, liczę że roatbooka zatrzymacie i już po zawodach przejedziemy tą traske na spokojnie bez spiny.
@jojne chyba miał brać w tym udział, widziałem też że spora ekipa z klubu Kle się szykuje.
  • Odpowiedz
@afrykanczyk: no szkoda, też mam nadzieję, że roadbook będzie lepszy. Chociaż kolega, który brał udział w vol 1 i 2 mówił, że przy 2ce "trzeba było być bardziej uważnym, a nie lecieć jak dzik w kartoflisko".
@Kick_Ass: zatrzymam z pewnością :) oprócz tej traski chętnie na wypad na Szamocin bym się ustawił. Coś mi się wydaje, że grasujemy w tej samej okolicy :)
  • Odpowiedz
@Ostasz: Szamocin w każdej chwili, na przyszły tydzień coś zakombinujemy, albo popołudniem w tygodniu albo z rana w weekend. Tu trasek jest sporo, zwiedzaliśmy tereny w okolicach Beniaminowa gdzie będzie ten rajd w weekend, jest gdzie jeździć.
  • Odpowiedz
@Maarek: no autem terenowy nie wjedziesz tą drogą, quadem może .. Nigdy mnie nie wygonili z tamtąd, a wjazd jest centralnie od tyłu, jadąc od Nieporętu na tym łuku vis a vis fortu dajesz w prawo na szutrówke, przez las, i w lewo tam na rozjeździe tak jakbyś chciał objehać ten fort dokoła, mniej więcej po 300 metrach trzeba wjechać między drzewa i na taki wał ziemny się wskakuje, a z
  • Odpowiedz