Wpis z mikrobloga

27 dzień.
Trening FBW.
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s - 10 10 8
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s - 10 8
Plecy:
- Martwy ciąg 2s - 10 8
- Podciąganie hantli w podporze tułowia 2s -10-8
Nogi:
- Przysiady ze sztangą 2s - 10 10
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s - 10 8
Brzuch:
- Unoszenie nóg w podporze: 3s - 15 15 15
Łydki:
- wspięcia na palce 3s - 10 10 10
#rozowaredukcja
  • 8
@Meara: https://www.youtube.com/watch?v=rep-qVOkqgk Potrzebujesz czegos na srodkowa i tylna glowe miesni naramiennych, skos wystarczajaco pobudzi przod barkow. Dodatkowo face pull zadba o rotatory barkow. Przy face pool przed rozpoczeciem ruchu warto sciagnac lopatki, czyli zrobic taki 'szrugs' sciagajac ramiona do tylu i dopiero zaczac ciagnac. To tez aktywuje miesnie wokol lopatek. A tak w ogole to plan zly. Plan dla Ryska dla ktorego jest najwazniejsza klata. W sumie za duzo do poprawy.
@bst: Żebym ja miała takie urządzonko u siebie na siłowni to można by było pogadać. A nie mam. Mam domową siłownie. Mam tylko ławeczkę wraz z gryfami i ciężarami, hantle, rowerek, bieżnie, stepper.

Wolę robić taki plan niż żaden. Nie jestem jakimś tam mikrokoksem. Po prostu chce sobie ćwiczyć. A to mi nie zaszkodzi.
@Meara: To poloz sie na skosnej laweczce na brzuchu i zrob ten sam ruch. Unies hantle ze zgietymi lokciami a potem zrotuj je do wysokosci glowy. Brak cwiczen na bok i tyl barkow spowoduje ze klatka bedzie Ci sie zamykac, powstanie nierownowaga w rozwoju miesni, moze zaczac bolec. Ale zrobisz jak uwazasz. Ja bym zaczal od przysiadu, potem martwy na prostych nogach, klatka, plecy, barki. Taka kolejnosc.