Wpis z mikrobloga

Mirki!
Planujemy kilka premier fajnych wynalazków w 2016 roku. Część z nich właśnie jest testowana pod względem bezpieczeństwa. I tutaj pytanie do Was:
Czy jest coś, czego Wam brakuje w kuchni? Coś co byłoby przydatne, ale nie do znalezienia nawet na aliexpress. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, a nawet chętnie powiększymy zespół o kogoś z głową do takich rozwiązań.

Pisz śmiało! :)

Aplikacje mobilne i wszelkie czujniki to tylko kwestia czasu, więc nie ograniczajcie się stwierdzeniem że czegoś się nie da.
#solgaz #kreatywnosc #agd #kuchnia #gotowanie #pomysl #2016
SOLGAZ - Mirki!
Planujemy kilka premier fajnych wynalazków w 2016 roku. Część z nich...

źródło: comment_SAWx18xkSVuV0iPCzjhCWAQxlkHOUm3B.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: To musi być takie niewielka miseczka z wiatraczkiem, ale nie takim byle jakim tylko prężnym i dużej mocy żeby korki wysadzało pod trójfazą. Wrzucasz w ten wiatrak zawartość słoika, może być miód, sos, kakao, płatki i cała zawartość miseczki z mocą ultrasolgazu ląduje na ścianie. Tego mi brakuje.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Kamery w lodówce mi brakuje. Mógłbym się połączyć z supermarketu i zobaczyć czy jest jeszcze mleko i nie musiałbym chodzić dwa razy.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: nie wiem może łatwo programowalny piekarnik, w sensie 6 guziczków z nadrukowanymi ikonkami pizzy czy udka z kurczaka, wstawiam potrawę, wciskam guzik i za kilka minut piekarnik powiadamia mnie dzwonkiem, że danie gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobrej sokowirówki której użycie nie zmusza do tak dużej straty czasu jak to jest w tych produkowanych teraz, gdzie zrobienie jednej szklanki soku zmusza do zawalenia całej suszarki i zabiera naprawdę masę czasu i się odechciewa ... no chyba że już takie są a ja nie wiem
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: biorąc pod uwagę, że dopiero kupiliśmy mieszkanie i jak je odbierzemy za kilka miesięcy to będą puste ściany, to muszę powiedzieć, że brakuje mi WSZYSTKIEGO w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A tak na poważnie to mam taki pomysł. Spod blatu (po naciśnięciu guziczka*) wysuwa się deska do krojenia (obrotowa!) i my sobie na niej kroimy. Jak już nam się znudzi krojenie, to naciskamy guziczek (drugi),
  • Odpowiedz
@SOLGAZ:
1. timer do jajec gotowania - można dodać czujke temp - włączającą timer przy zagotowaniu wody, i wyłączającą palink po 3 minutach
2. zmienny profil temperaturowy palnika - na przykład trzy profile predefiniowane : a) nagrzewanie stopniowe - stała temp - zmniejszanie temp / mocy do pyrkania b) szybkie nagrzewanie i wolne stopniowe zmniejszanie c) a'la krzywa gausa
3. sporo osób narzeka że na płytach nie ma możliwości "opalenia" cebuli
  • Odpowiedz
zewnętrzny bezprzewodowy ale działający z kuchenką termometr spożywczy - sprawdzanie steków, czy współpraca z kuchenką gdzie wyświetlana była by temperatura.


@Afropolon: Bardzo proposuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mi brakuje płyty ale nie CD/DVD


@gozergozer: Dostaniesz Blu-ray. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz