Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dreamek: @TryHarder: mniej więcej gabarytów pani z prawego górnego zdjęcia. zrobiłam ten zlepek, żeby mi nie pisała gimbaza (albo ci, co na żywo nie widzieli dużych), że piersi naturalne i duże zawsze muszą być trochę ,,zwisłe" przez choćby kuźwa grawitację a poza tym - nigdy nie są ściśnięte obok siebie - zawsze pomiędzy piersiami jest przerwa kilka cm jak to ładnie widać u pani w prawym dolnym rogu. dla porządku
Pobierz Warszawianka91 - @Dreamek: @TryHarder: mniej więcej gabarytów pani z prawego górnego ...
źródło: comment_jco5zIUqjLlaA6JVyheAATqBhIqH3dQl.jpg
@Dreamek: a ja nic pokazywać nie będę ( ͡º ͜ʖ͡º) po prostu strzela mnie #!$%@? jak na wykopie piszą faceci bleeeee oblehhhhh zwisyyyyy a jak na żywo widzą w fajnej bluzce ładnie ,,złapany" w stanik duży biust, to się zabijają o latarnie z podniecenia i dostają skrzywienia szyi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@Warszawianka91: Faceci zawsze będą się oglądać za fajnymi piersiami i tymi ładnie zapakowanymi. Bo nie ma co się ukrywać sztuczny biust fajnie wygląda w bikini (o ile nie jest przesadzony) jednak po zdjęciu biustonosza czar pryska - takie jest moje subiektywne zdanie.
Ps. za każdym razem ten #!$%@? cię strzela gdy coś takiego czytasz?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dreamek: widzę, że #!$%@? Ci bardziej w głowie, niż cycki :P ok - zapakowane wyglądają ładnie i duże i małe (przy czym małe z pusz-apem, co po zdjęciu wygląda jak... no pokazałabym zdjęcie poglądowe, ale może już wystarczy), ale taki już jest los #wolnychcyckow :) niezależnie od wielkości i tak na starość wyglądają marnie - to pierwsze primo a drugie primo - Wasze jajka podobnie będą wałęsać się między kolanami w