Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Warszawianka91: marne nasze sprzeczki na sucho. Poza tym pani z Górnego prawego ma #!$%@? zwisy, wiec moze byc tak, ze mamy rożne poczucie estetyki. Z autopsji duże piersi dają wiecej możliwości ale wole Male bo zauważyłem pewna prawidłowość - laski z małym biustem sa gorętsze i zboczone. Przetestowane empirycznie.
@empeash: która pani z górnego prawego ma ohydne zwisy? :D no żesz padłam - serio ;] ta pani ma ze 40 lat i ma boskie cycki jak na swój wiek. te z małymi w jej wieku, ewentualnie w wieku 60 lat będzie miała takie, jak wstawiłam 3 wpisy temu po prawo ;]
@Dreamek: absolutnie nie jestem sfrustrowana :) ja wiem co mam i jak na to reaguje płeć przecina, a szczególnie mój narzeczony. drażni mnie jedynie fakt, że ludziom nie da się w temacie cycków dogodzić, bo albo za małe, albo za duże, albo napompowane, albo zwisy, ale ohyda. WSIO
PS. zdjęcia mi się nie otwierają
@Dreamek: ta druga ma sztuczne :) ta pierwsza naturalne. cycki bez stanika zawsze idą na boki, a dodatkowo patrzą (sutkami) w boki - nigdy nie są ściśnięte tak jak ma ta laska na 2, chyba że kobitka sobie ramionami je ściśnie do fotki. ot i tyle ;)